1xbet

Pokud jde o podmínky použití bonusu 1xbet, je důležité si uvědomit, že pouze hráči, kteří používají režim „reálné peníze“, mohou skutečně žádat o uvítací bonus 1xbet pro nové uživatele. Hráči, kteří pracují v režimu „virtuální peníze“, nemají přístup k této podpoře. Jak bylo vysvětleno výše, uvítací bonus 1xbet 1xbet zajišťuje, že po první platbě bude za každých 10 vložených eur udělen bonus 1xbet v hodnotě 32 eur. Z tohoto hlediska je třeba dbát na to, aby 32 eur bylo uvolněno na rozdíl od dobíjení bloků 10 eur. Z tohoto důvodu nebude navýšení o 15 eur nárok na druhou tranši bonusu 1xbet, zatímco navýšení 20 eur umožní uživateli sbírat bonus 1xbet 64 eur. Obecně platí, že playthrough poskytovaný 1xbet bonusem pro výběr vyžaduje, aby uživatel hrál minimálně 30krát vyšší než obdržený bonus 1xbet, s maximálními sázkami 8 eur, než jej bude moci stáhnout. Pokud se hráč rozhodne vsadit částku vyšší než 8 eur, bude částka sázek potřebná pro výběr 60krát vyšší než 1xbet původní hodnota.

Nabídky se samozřejmě u uvítací nabídky nezastaví, nýbrž se týkají široké škály návrhů a možností. Iniciativa “Denní pokrmy” nabízí uživatelům platformy různé nabídky každý den, které jsou prezentovány po vytvoření přístupu k on-line portálu. Další iniciativou zahrnutou v bonusovém plánu 1xbet tohoto operátora je věrnostní program, který je realizován prostřednictvím systému Rubini Rossi. Od první hry všichni uživatelé, v každé hře, sbírají body (červené rubíny), které mohou být přeměněny na hrací žetony, když se dosáhne určitých prahových hodnot.

Platby a výběry s 1xbet

Platební metody navržené společností 1xbet jsou rozmanité a zahrnují všechny nejrozšířenější systémy a typy úvěrů na světě. Registrace na platformě je jednoznačně základním krokem k provedení, než budete moci vložit peníze na svůj účet. Přijaté systémy se liší od bankovního převodu na okruhy Visa a Mastercard (jak kreditní, tak debetní), až po Kalibra, Neteller, Postepay (nejběžnější způsob platby v Itálii) a e-peněženku Moneybookers. Abychom zdůraznili možnost placení platebním systémem Paypal, který nabízí stále více online kasin v Itálii, a který nyní patří k nejbezpečnějším a nejcennějším metodám online zpracování peněz.

Minimální výše vkladu je 10 eur, přičemž nejvýraznější dobití není. Pokud jde o výběry i platby, 1xbet neúčtuje žádné provize (s výjimkou výplaty bankovním převodem do 50 eur), ani neklade žádná omezení. Alternativy, které mají zákazníci k dispozici pro výběr svých výher, jsou stejné jako u výběrových řízení, tedy Paypal, Mastercard, Visa, bankovní převod, Postepay, Neteller a tak dále. Je třeba mít na paměti, že časy akreditací se pohybují od 24 hodin do 5–10 dnů v závislosti na zvolené metodice příjmu.

Bezpečnost a regulace

1xbet není podvod, psali jsme to dříve v tomto přehledu a chceme to zopakovat. Je to vlastně platforma, která pečlivě respektuje všechny bezpečnostní protokoly stanovené italským regulačním systémem. Celkově je držitelem licence AAMS pro dálkové hraní, s autorizačním číslem 15241, což umožňuje tomuto kasinu poskytovat online herní služby na celém italském území naprosto legálním způsobem a pod přísnou kontrolou místních institucí.

Dalším faktorem, který nejlépe vystihuje bezpečnost tohoto bookmakera, je spolupráce s Microgaming, jedním z nejzávažnějších vývojářů online her na světě, jehož činnost je certifikována BMM, nezávislým orgánem autorizovaným italskými institucemi pro ověřování souladu s platnými zákony.