Niciuna dintre echipe nu a putut timp de 90 de minute pentru a marca un gol, jocul sa încheiat în 0: 0th Cea mai bună șansă în meciul de la un moment stabilit in tablete Torino Martinez. Torino a fost favorita meciului, care a fost, de asemenea, în prima jumătate a jocului mai mult. La prima sansa mare de așteptare destul de mult timp, Belottiho filmare încercare a fost foarte inexacte, ca antet Toni. Mai mult agitație a adus o mulțime de hilar Benassi dimineață că un salt fantastic dihor Gollin. Chiar înainte de a pleca spre vestiar din nou ea împușcat chiar lângă Gomez. În cazul în care prima jumătate a adus câteva șanse interesante, cea de a doua repriză a fost, în ceea ce privește posibilitățile de notare, o mulțime mai sărace.

Kouskovala joc de mai multe ori și totul a mers cu rezultatul ezitare. Cincisprezece minute înainte de final, el a dorit să se roage Benassi lovitură de pedeapsă, dar Motive săi judecători de seamă nu s-ar asculta. Momentul cel mai interesant a avut loc atunci când timpul setat. În Martínez, cu accent el a zburat în suprafeței de pedeapsă, cu o mulțime Bet365 pariuri bonus de vyběhnutého drapată Golliniho, dar mingea in poarta goala de a simplifica complet eșuat în primejdie. Acesta a fost cel mai mare șansă în tot meciul! Spectatorii din tribune Stadio Olimpico la fel ajunge porți. Pentru grenada trage cu concursul pe echipe finală o mare pierdere, dar nu poate fi satisfăcută Hellas, care este încă în căutarea pentru prima výhru. Minimálně câteva ore în joc cu Napoli, în primul loc Juventus mișcări. Apărarea victoria a confirmat Maxbet bonus forma deosebita si cu Chievo nu au făcut probleme. Bătrâna a câștigat mare de 4: 0, și au obținut trei puncte pentru a douăsprezecea oară la rând.