Otevřel skóre v posledních sezónách finále FA Cupu, fantastický zápas proti Manchesteru United na Emirates v této sezóně, zlomil zablokování včera večer proti Manchester City v noci, a měl skvělou hru celkově, zaznamenal několik proti Chelsea v průběhu let, včetně jeho prvního Arsenal Cílem ve finále League Cupu.

 

Můžeme říci, málo Theo je velká hra hráč ještě?
Andrew Stevens

 

Opatrně optimistický
Statistiky, jako sekundu při Xmas (nebo vítězství v kalendářním roce trofej!) Neznamená nic, absolutně nic. Martin Tyler řekl nám včera v noci, že Arsenal byl na druhém místě Xmas dvakrát předtím v Premier League a vyhrál ji v obou letech. Znamená to, že vyhraje v letošním roce? Ne. Ale zatímco factoids, jako že jsou naprosto bezvýznamné, když se pustí do podnikání konci věcí, které jsou spíše příjemnější, když se věci daří.

Titulek na F365 dnes ráno, je “Jak přesně bude Arsenal zkazit toto nahoru”? Platný otázka vzhledem k tomu, posledních 11 let. Myslím, že to udělal už abych byl upřímný. Je to stejný problém jako vždy, zranění. Tým chytal včera v noci je prakticky posledních 11 muži stojící. A dokonce i na to chápu Ozil a Flamini byly pochybnosti. S Arsenal nemůžete očekávat, že někdo, aby se vrátil, když plánoval, protože jsem si jistá, že oni vynalezli slovo nezdar. Tým provádí velmi dobře, ale nevidím to trvalé, únava musí nastavit! Šťastný být prokázáno špatně!

Jsem opatrně optimistický zůstává v tuto chvíli, ale víc než cokoli jiného, ​​by měli všichni fanoušci Arsenalu si jen užívat hry jako minulou noc.
Seán (Vsadím se, Stewie Griffin nenáviděl) AFC Dublin

 

11 Závěry Arsenal
Některé myšlenky z včerejšího utkání a Arsenalu sezóny:

– Taktika na místě znovu. Kdo by si kdy myslel, Arsene je Arsenal by sedět a nasávat tlak ve velké hře doma. Naštěstí, Wenger se zdá být učení se ze svých chyb a průběžných uvedení tým v pozici uspět.

– Každý hráč na hřišti dát v úžasné představení. Z Čech celou cestu až do Giroud, každý hráč nechal to všechno na hřišti a měla by být velmi hrdí. Je zcela jasné, že přidání prvotřídní talent, jako je Ozil, Sanchez, a Čecha učinila velký rozdíl ve třídě a důvěry v těchto velkých her.

– Při Toure skóroval, co má být nejlepší nonšalantně-brát cíl co jsem kdy viděl, upustil moje srdce. Ne tolik, protože zbytečně klesá dva body, ale proto, že ze všeho bych musel číst a slyšet o Arsenal, že Arsenal dnes. Gratulujeme médií, můžete vyhrát.

– Navzdory tomu, že to měla být 4 nebo 5-0 z 80. minuty, mezery za obranu byly obrovské, a měl být lépe využíván City. Ano, jsme bránili rozhodně po dobu 80 minut, ale každý, kdo sledoval fotbal ví, jen to trvá deset minut vytřít 80 minut dobrou práci. Schopnost bránit vede je mnohem lepší než v předchozích letech, ale stále potřebuje významnou práci.

– Aaron Ramsey má talent být nejlepší na světě centrální záložník. Vím, že jeho velký prohlášení s podobnými Pogba venku, ale já budu stát za ním. Nicméně, jeho rozhodování a poziční inteligence může být žalostná občas. Za to, držím Arsene Wenger a personál trénovat přímo odpovědný. Je to jejich práce, aby se ujistil, špatné tendence hráč jsou vyprovodil z jeho hru. Skutečnost, že po letech hraní, Ramsey stále bezostyšně ignorovat jeho defenzivní povinnosti a přijímá těžké výstřely, když ostatní jsou lepší pozici je dole na špatné koučování. Arsene, pomáhají Ramsey učinit další krok a stát se hráč celý svět ví, že se může stát.

– Naštěstí i když jsme měli Mathieu Flamini. Co člověk. Vím, že David Silva byl zraněn a chybí formu, ale měl Sergio Busquets nebo Nemanja Matic udělal číslo na Silva, média by se zvonění jejich chválu. Úvěru v případě úvěru je splatná – od Flamini se zapojoval pro Le Coq, on byl úžasný. Věřím, že jeho smlouva je letos v létě a bude plně očekávat, že si novou. On je šťastný, přemýšlet o tom, biochemii a čisté energie na lavičce, zatímco hraje jen v případě potřeby. Kdo by nechtěl hráče, jako je, že v týmu?