V Čermeli se hrál dobrý, útočný fotbal. Oba týmy měly šance na góly a ty i přišli. Škoda, že s přibývajícími minutami emoce nabíraly až neúnosnou míru. Hlavnímu rozhodčímu zápas vůbec nevyšel a tak to i vypadalo na hřišti. Množství strkanic, soubojů převyšovaly únosnou míru. Trenčan nakonec mohou být rádi, že Bero i Maierhofer (úder do obličeje) neviděli červené karty.

“Nedá mi to, musím to říct. Když se dívám na současnou politickou scénu, co se děje, tak jsem si myslel, že to jen ti důležití něco takového dokáží. To, co se dělo tady v Čermeli, jsem ještě ve své kariéře nezažil . Jsem velmi zklamaný, že tři pánové, kteří mají být féroví a mají nechat hře volný průběh, z něj udělají takovou frašku, “prohlásil bezprostředně po zápase kapitán domácích Peter Šinglár.

Košičané pobouřila už odpískána jedenáctka po souboji Karas – Bero. “Byl tam kontakt, který jsem se snažil ustát. Proto jsem io něco později padl. Cítil jsem kontakt a je na rozhodčím jak situaci posoudí. Já nemůžu říct, zda byla nebo nebyla jedenáctka,” řekl Matouš Bero, podle kterého to byl velmi těžký zápas. “Zejména emočně. Nejen pro mě, ale pro nás všechny.”