betclic-poborskyVsázíte rádi kombinované sázky, ale může vás vytočit, když vám celou sázku zkazí jeden jediný nepovedený výsledek? U BetClicu vám to nehrozí. Tato sázková kancelář vám vrátí až 1250 Kč, a to v případě, že vsadíte minimálně na pět zápasů a nevyjde vám z nich pouze jeden jediný. I tak je to příjemné vědět, že neprohrajete všechno.

Pokud chcete zkusit mobilní sázení, a budete mít nový účet, pak i zde vám BetClic vyjde vstříc. Stačí vám, když vsadíte alespoň 125 Kč a kurz bude větší než 1,50. Pokud tyto podmínky splníte, můžete zpět získat až 250 prohraných korun.

Pokud máte spoustu kamarádů, kteří by chtěli sázky vyzkoušet, pak z toho můžete mít kvalitní bonusy zcela zdarma. Stačí vám, když doporučíte jednoho kamaráda, který se zaregistruje přes zaslaný odkaz. Za každého takto získaného nového uživatele získáte bonus 250 Kč na váš účet, a to ihned po registraci.
Pokud jste navíc novým zákazníkem, BetClic ( ako Bet365 ) vám daruje okamžitý bonus až 1 000 Kč, a to jen za samotnou registraci. Díky tomu můžete začít vsázet hned a bez rizika. Pokud navíc ihned doporučíte několik kamarádů, peněz v rámci BetClic bonusů se nasbírá skutečně přehršel.

Pokud si raději zahrajete poker, pak i zde vám BetClic nabízí bonus a to v celkové výši 10 €. Na první sázku ideální suma, navíc pokud se vám podaří vyhrát, můžete tento bonus třeba i zdvojnásobit, a to už zní pěkně, nemyslíte?

Kromě toho všeho se můžete také účastnit týdenních Freeroll turnajů v BetClic kasině, kde máte možnost vyhrát až 500 € za týden, aniž byste utratili jediný halíř.

Jak můžete sami vidět, bonusů vám BetClic nabídne skutečně mnoho. Co více, bonusy jsou zajímavé a také výnosné. Navíc se nemusíte bát, že ztratíte tikety třeba kvůli jednomu prohranému zápasu.