Když Conor McGregor předstíral odchod do důchodu a bránil se ve tříměsíčním turné po druhém boji proti Nate Diazové, UFC dělal to, co mu řekl, že to udělal. Zpracoval McGregora, “notoricky známého”, jako každý běžný stíhač a hodil ho na lavici. V pondělí se americký prezident UFC Dana White pokusil přesunout dál. Kontrola “odchodu do důchodu” od Conora McGregora testuje hranice pravomocí UFC | Les Carpenter Přečtěte si více

Na místě Diaz-McGregora 2, který by vyvolal obrovský veřejný zájem, hlavní událostí karty bude Daniel Cormier obhajovat titul UFC lehké heavyweight proti muži, kterého opravdu patří, Jon Jones. Jones-Cormier rematch okamžitě ztratí nějaké odvolání, samozřejmě, protože je nemožné zapomenout na to, jak snadno Jones vyložil svého soupeře, když bojovali v roce 2015.Navzdory tomu pokračuje v reprezentaci smíšených bojových umění se všemi příležitostmi hlavního bojového šampionátu v divizi, která dlouho produkovala prodejné hvězdy. To je druh zápasu, kdy UFC by chtěl na vrcholné události, aby získal obrovskou mediální pozornost. Jonesovy bojové dovednosti – a nepřátelství mezi ním a Cormierem – dává bojem nějakou náklonnost, ale není tam žádná ohromná poptávka Pro soutěž. Ne jako Nate a Conor. Po Jonesově vítězství v lednu 2015 jen pár lidí lobovalo za okamžitý rematch, protože mezera mezi Jonesem a Cormierem vypadala tak široce. Jonesovi se neustále připomínalo, že Cormier je nižší bojovník. Nechte současného “šampióna” v médiích snadné.Jakýkoli důvod k domněnce, že Cormier má větší šanci na porážku Jonese, se nyní soustřeďuje na jeho zlepšení a úspěch proti Anthony Johnsonovi a Alexandrovi Gustafssonovi. John Jones, Demetrious Johnson blesková libra na libru na UFC 197 Číst dál

Cormier je dnes lepší, než byl proti Jonesovi poprvé. To je nepopiratelné. Pár má skoro možnost vyřešit to minulý víkend u UFC 197. Místo toho, po 15 samoobslužných měsících, které se mu během první kariéry stalo, se Jones vrátil do klece tím, že vyhrál Rozhodnutí z pomalého jízdního pruhu proti Ovince Saint Preux, který přijal obtížný úkol nahradit zraněného Cormiera s výpovědní lhůtou tři týdny.

Jones čelil nespravedlivé kritice ohledně jeho výkonu proti OSP.Ale to ignoruje skutečnost, že nebyl zasažen, byl zrezivělý, zlomil si soupeřovu paži a po velkém úsměvu na Good Morning America se objevil jako hlavní součást hlavní události UFC 200.

To není špatné. “” Bojoval jsem opravdu chytře, “řekl Jones na tiskové konferenci v Madison Square Garden tento týden. “Teď jsem tady dnes bez zranění připraveni se otočit a bojovat za vás na UFC 200. To bylo vítězství ve všech směrech.” Udělal jsem zralý pohyb. Bojoval jsem opravdu hladce. Bylo to patnáct měsíců a já jsem byl dvakrát děrován. Chlapci uvidí skutečnou plechovku, když budu bojovat s DC. “Přemístěním sestavy po tom, co McGregor udeřil pauzu na rematch, o který prosil, Zuffa, mateřská společnost UFC, se postavila proti přehlídce Jeho obrovské kvalitě a hloubce.Magnetická McGregorová a Diazová se zdá být nepravděpodobné, že by to dělali nyní (dokonce i jako co-main), přesto se UFC 200 projevuje v bojových sportovních událostech roku. Zdá se, že Zuffa vyhrává . (Předpokládá se, že jejich karty zůstávají nedotčené a to nikdy není jisté.) Bez silného Diaz-McGregorového háku však neformální pozorovatelé MMA, kteří dodávali 1,5 milionu pay-per-view nákupů Soutěže v březnu, jsou ponechány procházet troskami foukaného brýlí. Zuffa by mohl ztratit miliony dolarů tím, že McGregora a jeho irskou hordu nechá klesat na Las Vegas. Ale i tak, promotér může mít štěstí. UFC 200, obrovská událost, to udělá velmi dobře a Zuffa je připravena prodat McGregorovi pokus o pomstu proti Diazovi později.Bílá říká, že pokud bude mít cestu UFC 201, 202 nebo 203 bude hostit McGregorovu boj, která automaticky podpoří událost, která na plakátu neobjevila chybějící kulaté číslo. McGregor vytvoří vlastní Gravitace a fanoušci jsou dobře v rámci svých práv, aby byli rozčarováni o tom, že o něho chyběli 9. července. UFC propagoval něco epického a rematch s Diaz by se kvalifikoval. Když Diaz byl oznámen jako McGregorův oponent v březnu pro UFC 196, jejich urychleně uspořádaná tisková konference vytáhla přes 360,000 pohledů na YouTube.Středační tisková konference UFC 200 s Jonesem a Cormierem v Madison Square Garden zaznamenala něco málo přes 33 000.

To je dost.

Je příliš brzy vědět, jestli přeskočíte mediální povinnosti na Islandu, Šampionů a nejlepších konkurentů si udělali čas na cestu do Las Vegas minulý týden kvůli požadavkům na tisk, byl McGregorův chytrý nebo vyděšený. UFC 200 a Zuffa se již bez McGregora daří a hodně zůstává Pochybovat o jeho postavení, po pohybech, které se zdají být tak hrůzostrašným jako akt odvahy. Chvějící se podnikání UFC může být jako zrádné moře. Jak to dokazuje historie, jejich bezpečná navigace je obtížná, bez ohledu na to, kdo jste.