Vždycky se to zdálo pravděpodobné, Gareth Bale udělal jediný gól, míč si propadl vlastní síť Gareth McAuley po zbytečném slabém křídle z levé strany. Na konci toho, když přijde na Bale a Wales, stojí za to opět zřejmé.

Nejdražší hráč na světě byl svalnatý na okraji věcí, ale byl stále skutečný vystřihnout, elitního sportovce, schopného se pohybovat a otočit a vidět hru na úrovni nad jiným na hřišti.V těch okamžicích bylo překvapující, dokonce trochu trapné, že viděl Bale jaro pryč s míčem, připomínající občas někteří příliš konkurenční PE učitel se připojuje v pátek odpolední hry lekce. Je to podívaná dělá vše tím více se mu podařilo jeho úplné ponoření do každé hry, kterou Bwin hraje ve Walesu, nedostatek vzdálenosti nebo ruka-mával frustraci, pokud jeho vlastní talenty příležitostně jar s akcí kolem něj.Na jednom místě v Paříži, obklopeném čtyřmi obránci blokujícími stlačování, bylo Bale vidět, jak se blíží ke středním krokům, aby si prsty uchopil košili, zatímco současně vytrhl trup z jiné ruky a přesmykal nohy, Běh, dvě bílá a jedna červená košile se na sebe vznášejí v malém bazénu světla, jako je nějaký keltský soubor Caravaggio.

Není mnoho dalších důvodů, proč si pamatovat tuto hru. V německé televizi Mehmet Scholl popsal zápas jako “nic společného s fotbalem” a měl pravdu Bwin alespoň v jednom smyslu. Byl to spíše o neustálém sousedském podílu. Walesův pevný červený blok se táhl kolem jedné čtvrti Parc des Princes.Severní Irsko bylo méně, ale stejně hlučné, poskakovalo na svých místech po celém známém, neustálém paeanu Will Griggovi a jeho pokračujícím spalovacím stavu. Chris Harun pracuje na výherním skriptu pro Wales než na svatbu. Přečtěte si více

Na hřišti Severní Irsko bylo robustní a hrálo se po dobu jedné hodiny způsobem, jakým hraje Wales, když je povoleno být pouze Walesem, sedět, tvrdě bojovat a chtít se zlomit. Rozdíl je v tom, že Wales má ten nezapomenutelný eso. Ne že by to byl tým jednoho Bwin člověka. Aaron Ramsey opět hrál dobře. Joe Allen je vysoce kvalitní záložník. Wales je jednoduše tým, bez ohledu na to, jak se rozdělují části.

Přesto je třeba někdy udělat krok zpět a ocenit pohled hvězdného hráče, který dělá něco, co je, pokud ne bezprecedentní, pak mimořádné.Bale získal sedm z Walesu 11 gólů v kvalifikaci. Ve Francii byl v každé hře dezorientující hrozbou. Celkově je jediným mimořádným útočným vlivem turnaje. Tyto okamžiky nepřicházejí často. Na konci toho, který národ, který nedělal na turnaji po dobu 58 let, je nyní dva vítězství od finále. Nejlepší ze všeho je, že se Wales opravdu nemusí bát. Nejen kvůli nedostatečným důvodům, ale jen proto, že Portugalsko – a dokonce i to je Bwin diskutabilní – má extrémní útočící talent, aby odpovídal jejich vlastnímu hráči pistolí. Gareth Bale

V minulém období se na tomto šampionátu dostalo mnoho týmů. Někteří to vyhráli skrze čistou kolektivní vůli. Existuje méně precedentů pro tým, který postupuje v kolech poháněných jediným špičkovým ostřím.Ve světových pohárů se Eusébio v Portugalsku dostalo semifinále v roce 1966. Zbigniew Boniek a Grzegorz Lato vedli jemné polské týmy do dvou semifinále. Diego Maradona, přirozeně, se skrývá v blízkosti vrcholu jakéhokoli seznamu sólových týmových sportů. Chris Coleman řekne fanouškům, aby si snívali, protože Wales dosáhne čtvrtfinále. Bale není na tomto území. Maradona byla vždycky skvělá, kdo udělal něco výjimečného v Mexiku 86. Wales je v posledních osmi turnajích s nízkým tlakem. Ale přesto, že se na těchto eurech Bwin nějakým způsobem podařilo dělat dokonce i blízké Diego na to, co Američtí politologové nazývají Garadona Possibility – není nad rámec toho, co prochází v reálném životě v dnešní době. Neexistují žádné silné týmy ve Francii. Abychom nezapomněli, Maradona se opravdu dostala do čtvrtfinále.To už není u konce.

Prozatím má Bale prostě skvělý a neobvykle osvobozený turnaj. Čtyři zápasy přinesly 19 výstřelů a 21 driblů, což je více než jakýkoli jiný hráč ve Francii. Významněji je Bale také hodně vyloučen, téměř polovina tolikrát, kolikrát byl po celý rok v La Ligě. Chyběl mnoho průchodů, dovolil si udělat chyby a dostat šanci s jeho dopadem. To je jistě klíčem k jeho úspěchu a k taktiku triumfu Chrisa Colemana.Žádný jiný útočník nedostal takovou Bwin svobodu k chybám, vyhrál se na místo v čele jeho týmu a povzbudil k běhu s míčem, riskovat, toulat, jak se mu líbí, ale také vzít hráče na. </P >

Po Belgickém vítězství 4: 0 proti Maďarsku, Wales bude hrát čtvrtý finále jako druhý favorit, který by jim mohl vyhovovat lépe než zápas se Severním Irskem. Důsledkem toho je, že zastavení Bale je snadnější pro lepší týmy. Axel Witsel a zbytek špičkového poločasu Belgie by se Bwin mohli jednoduše rozhodnout, že budou držet míč daleko od něj, aby zamířili do ostatních částí hřiště, jako to bylo v Anglii v Lensu, když Bale dělal jen malou míč za volným kopem.

Ať tak či onak, Wales bude muset hrát lépe v každé oblasti, aby šel další kolo. Ashley Williamsová vypadala občas rozrušená.Středisko, nadřízené na papíře, trvalo hodinu, než se ujistila. Pro všechny jeho výkony na tomto běhu Bale byl také blikající přítomnost, i Bwin když jeden se svobodou proklouznout do plného oslňujícího života v každém okamžiku.

viac zde: Bwin mejores ofertas de bono de apuestas