Ještě v minulé sezoně oblékal dres AS Trenčín, odkud v lednu 2015 přestoupil do belgického Gentu a od začátku tohoto roku již hostuje v norském Haugesund, kde se stal spoluhráčem slovenského záložníka Filipa Kissa. Tam si ale nedělá zrovna nejlépe jméno.

Dvaadvacetiletý bosenský záložník Haris Hajradinović o víkendu nezvládl zápas na půdě Strömsgodsetu, kde jeho tým již od začátku tahal za kratší konec a nakonec prohrál 2: 0.

V 28. minutě se nejprve nechal vyloučit Slovák Filip Kiss, který viděl během osmi minut dvě žluté a po nich samozřejmě červenou kartu. Krátce na to se domácí dostali do vedení a po hodině hry přidali i druhý gól. Oslabený Haugesand si už s tím nedokázal poradit.

V 80. minutě Hajradinovič v pokutovém území nestíhal na pronikajícího Martin Rönninge, fauloval ho, rozhodčí ukázal na bílý bod a začala se nechutné divadlo. Mladý Bosňan se nad faulovaným Rønning rozčiloval, když k němu přistoupil jeho vlastní spoluhráč, brankář Per Kristian Bratveit, vybil si zlost i na něm. Hajradinovič nepochopitelně fyzicky zaútočil na vlastního brankáře, jehož nejprve strčil a pak udeřil do obličeje. Situaci přiběhl uklidnit kapitán týmu, který gólmana raději odtáhl pryč od nepříčetného agresora.

Hlavní rozhodčí Kim Andre Johnsen se po konzultaci s čárovým kolegou rozhodl nervóznímu Hajradinovičovi udělit červenou kartu za evidentně nesportovní chování. Ten se však tvářil, že nechápe za co ji dostal a ze hřiště odcházel z trapným úsměvem přičemž pouze kroutil hlavou. Video s jeho nedůstojným chováním už obletělo celý svět.