Това Rye Island повторно победа на първия тур на лига Fortuna Сеница Търнава победи с 2: 1 (1: 0).

Дейност беше първоначално за домакините. В 10-ата минута, те се прибрах у дома, преди šestnástku Търнава. Чанти Szarka открил, че може Бет365 перфектен завършек. Ball се завръща в същия играч. Strapák топката отиде да центриране от корнер. 26 минути страничния съдия е нарушил за освежителни напитки. В 30-та минута, Халилович е в състояние да проведе една топка на крака му, уловени на Tujvel два пъти. Straka napriahol прав ъгъл от вратата TRAFILO от лявата греда. На земята след смачкване Друго лъже следващите няколко играчи. 41минути KWin neustrážil Vojtuša от лявата Бет365 страна, разбира се. Играчът Trnavy след това се изпраща към центровете и е установено šestnástky Mikovice. Нападателят Спартак се твърди срещу Štepanovskému и засенчван Tujvela – 1: 0 за гостите.

В 58-ата минута, Халилович namieril от пряк свободен удар, само да прегърне Tujvela. Последващи брояч статут е бил спрян извън играта, която той е извършил Ákos Szarka. Нито действия двойка бивши играчи Košíc Pačindu и Jurca 61 минута завърши Голо. Jurčo не са приключили действия точно, Isla топка отвън. В 75-ата минута, спирайки прав удар Strapák Captain вътрешното Straka. Домакинска уреден в самото сключване. От Любичич е приет топка да Pačindovi. Ground назначен Бет365 завършен втори изстрел.

В 83-ата минута, е разпоредено от дузпа срещу Търнава. В следващата минута, той получи червен картон и Николич минути по-късно Pačinda jedenástku превърнати – 2: 1 в полза на Дунайска Стреда. Рейтинг се сега до края не се е променило. DAC Дунайска Стреда победи Спартак Търнава след две полу-Golm 2: 1 (0: 1). Trnavčania така че в новото издание на конкурса не съм виждал дори и Бет365 една точка, докато все още не D. Streda nestratila точка.