Většina dětí palandy s diapozitivy nemají nižší úrovni postel, místo toho najdete mnoho návrhů, kde spodní část celého lože se převede do mini stanu s dveřmi a okny, stejně jako skutečné táboření stanu. To dělá celou sestavu ložní jakýmsi úžasné místo pro děti strávit kvalitní čas sami nebo s přáteli.

 

Mnohé z těchto jednotek byly navrženy udržováním zájmy Dětský na mysli jako “princezna postel”, nebo dokonce hradní postele. V závislosti na tom, co téma chcete jít na to zdobí unikátními vlastnostmi. Například je hrad téma skončil s dřevěnými dýhy a vlajky visící z horní a byla jim dána perspektivu pevnosti. To umožní, aby vaše dítě cítit jako silný bojovník. Představte si, kolik bude vaše dítě rád, že tento druh svého vlastního prostoru pro strávit nějaký čas s přáteli?

Ale tam jsou některé věci, které musíte nejprve zvážit, pokud se rozhodnete koupit tento přístroj. Vzhledem k tomu, děti jdou použít tuto postel, snímek, který je připojen k tomuto má sklon, aby přistávací hladší a nedovolí, aby dítě bang na podlaze. Skloněná a celková struktura tohoto nábytku, je poměrně velký, aby být umístěn v normálním ložnice. Celkové rozměry této jednotce opatření kolem 100 palců x 110 palců v plánu. Tak to je téměř celá šířka ložnice a polovina je to délky. Takže se ujistěte, že máte větší ložnici nainstalovat tento typ palandou. A děti patrová postel se skluzavkou je drahé ve srovnání s jinými typy lůžek kvůli velikosti a další funkce, jako je návrh tématu.

S takovou jedinečnou položky nábytku pro ložnice není jen jednoduché nákupní rozhodnutí a. Ujistěte se, že máte v plánu všechno správně v dětském pokoji a vytvořit prostor pro tuto jednotku. Nemělo by se stát, že si koupíte jeden z těchto a celá místnost dostane obsazené opouštět velmi menší prostor pro další aktivity. To může učinit prostor přetížených a ztratit úroveň komfortu.