1) První ženská bezmotorová posádka v řadě přes Tichý oceán dokončila svou cestu v pondělí – 257-denní cestu, přes 8,446 mil od USA do Austrálie. Zde je dokument, který jim vypráví příběh; posádka BBC The One Show; když se setkali s Kylie a prokázali další hit s pop bratrností, když Nick Carter z Backstreet Boys jim dal hovor. 2) Byla to minulý víkend Rally Monte Carlo. Spousta sněhu = spousta zhroucení. Tady je balíček s nejvýznamnějšími motivy, představujícím otravného fotografa, který se dostal z cesty od společnosti Volkswagen a hodně, mnohem víc. A tady je nějaká retro rally krása: Cesta do Monte Carla (1960), která obsahuje méně fanoušků rally, ale tolik ledu a sněhu a některé uklidňující hudbu.

3) Boca Juniors se na River Plate v příštím dni ujali. Jenom pět červených karet.Dokonce i když se na hřišti nezapálí superclasicos, vždy se od něj vyskytují ohňostroje. Tato přehlídka podpory fanoušků společnosti Boca v La Bombonera v roce 2014 je velkolepá. Přestože vstup River Plate do Estadia Monumental v roce 1996 bude stále bít. Vzduch je směsicí 60% kouře, 35% lepicí pásky a 5% kyslíku. Na téma pyrotechnika. Jak se před pár dny oslavily slavnostní oslavy 50. výročí? Tím, že dovolí fanouškům, aby si vzali pyrotechniku ​​do země a samozřejmě ji osvětlovali. Zdraví a bezpečnost? Pffft. Takové liberální použití světlíků nám připomíná bláznovství Lecha Poznana pod 12 let.A tohle.

4) El Día Después ze španělské televize převzal manažerské dovednosti Garyho Nevilla z pohledu dotyku, což naznačuje, že hráči Valencie budou nyní plně seznámeni s F-word. Facebook Twitter Pinterest 5) Johanna Konta se ve čtvrtek večer dostala do svého semifinále Australian Open ve špičkové formě, opravdu se domnívá, že je to žena Jason Bourneová. Pokud udělá finále Grand Slam, bude první britskou ženou, která tak učiní od roku 1977 ve Wimbledonu ve Virginii Wade, která samozřejmě Wade vyhrála.Poslední britská žena, která dosáhla semifinále v Austrálii, byla Sue Barkerová v roce 1976, jejíž nahrávka se zdá být neexistující, ale Barker v tomto roce vyhrál francouzský festival a pokračoval ve slušné kariéře ve vysílání, jak zde a zde zdůraznil. 6) Anglikánská kapitulace proti Jihoafrické republice nebyla obzvlášť povznášejícím projevem, ale to nebylo vždy tak dokázáno během turné v roce 2010, kdy se Anglie konala pro remízu v Centurionu a Kapském Městě – oba s Grahamem Cibule držící se při smrti: vzpomněl jsem si na to, co se týká zvonků a Bunny ve světlech na Newlands.Our oblíbené z blogu minulého týdne 1) Snad nejlepší příklad pozdního Glenn Freyova tepla je na bytí použitý ve fotbale.

2) Speciální síly speciálních jednotek, části jedna, dva a tři.

3) Rozzlobené šipkové hráče: kompilace.Facebook Twitter Pinterest

4) “John Fashanu. John Fashanu. John Fashanu. John Fashanu. John Fashanu. John Fashanu: “Chybí nám ten den dnes.” 5) Aussie Rules brutes! 6) A něco trochu víc sedmého z Aussie Rules v roce 1968. South Fremantle Football Club trénink v v době, kdy byl život – a AFL – trochu uvolněnější.