Piątkowa walka pomiędzy zwycięzców Getafe, Real Sociedad znaleźć. Wynik 1: 1 jest rozczarowujące, zwłaszcza dla Basków, którzy po zwycięstwie w derbach regionu nad oddechami Eibar do przyśpieszających na środku stołu. Tylko punkt średniej kursu Getafe dzięki kontrowersyjnej bramki Agirretxeho jako nowego trenera San Sebastiabu Sacristiánovi radości może zrobić. Getafe kontrast z powodu zdobyć przynajmniej jeden punkt został przeniesiony dalej od niebezpiecznych wód poślizgu.

Żadna z drużyn nie gra obecnie w żaden sposób jako genialny pierwszej połowie, było oczywistym dowodem. Pięć i pół tysiąca widzów na wpół pusty stadion nie mógł zabawić przystojny imprez piłkarskich i zamiast dążyć raczej nudne widowisko. Od przeciętny szary wszedł w 14 minut nagłówka domu Alexis. Na kuli spadającej Rulli bramkarz musiał być Unibet bonus ostrożny, ale w końcu piłka zakończył się tuż nad bramką.

Z drugiej strony potrząsnął w 34 minut Portugalii Bruma. Jego próba zza pola karnego po wielkiej przełęczy Illaramedniho Jednak spośród trzech zrobił sukces. W 42 minucie, a potem strzelił w strefie zagrożonej domu Šćepović, ale rana Serbski napastnik nie miał niezbędne uprawnienia i Rulli był w stanie zachować spokój.

Getafe zdobył prestiżową bramek tuż po zmianie stron. Po prawej stronie nacentroval do meczu, Baskowie Juan Rodriguez i piłka w pobliżu przed barem skoczył Pablo Sarabia. Rulli zaskoczony piłka dotarcia na próżno dla 1 – 0! Goście otrzymali celem obudził się do poziomu z 51 minut już ścigał Agirretxe. Najlepszy strzelec San Sebastian sprytnie czekał na tylnym stanowisku, ale jego strzał z bliska w bajecznym bramkarz interwencje Guaita zniszczone!

Ma nadzieję wygrać więc Madriských dalej żyć, nieruchomości, ale porażka nie chciał go Bet 365 bonus przyjąć. Sympatyczny odwrócenie gości nakładu spowodowało kontrowersyjnego rozstrzygnięcia. Po kopnięcie w polu Getafe szybko skierował się w ogień przed bramą Martínez i po Jonathas przesuń piłkę na spalonym stojącego Reyes. Choć nie dotknąć piłki i po prostu w cieniu przodu Guaita, ale rozproszony Bramkarz był to nie wystarczy, aby zareagować na strzał nabíhajícího Agirretxeho, który był w stanie radować się w XII bramek w sezonie – 1: 1! Na kolejnych protestów, a potem zdobył żółtą kartką Juan Cala.

Utrzymuje się nawet prawdziwe zwycięstwo. Jonathasova zastrzelony po karkołomnych został proces związany z bramce, ale został zatrzymany przez innego dobrego interwencji Guaita, który pchnął piłkę do rzutu rożnego. Getafe i wytrzymał co najmniej punkt. Majątek będzie musiał czekać trzy pierwsze punkty w następnej rundzie, która będzie gospodarzem Villarreal.