Queensland Reds si oškubli kolem nesmírného obleku Sunwolves, který zaznamenal v sobotu sobotní výhru 35-25 Super Rugby.Červené šampiony Curtis Browning a Sunwolves ‘import kiwi Derek Carpenter pyskal po dvou pokusech, přičemž hostitelé dělali jen tolik, aby si rezervovali své třetí vítězství roku a jejich třetí na klusu na Suncorp Stadium.

Nebylo to příliš působivé vystoupení od Reds, kteří opět nepřekonali svou nadvládu v proudícím útoku navzdory pozdějšímu zařazení Samu Kereviho, který byl po převzetí zlomené ruky vyloučen z hry. Crusaders skončili Waratahs ‘čtyři zápasy Super Rugby běh Přečtěte si více Sunwolves byl poměrně hodně šikovný a vynalézavý, a to by mohlo být jiný zápas, kdyby nebylo jejich pět osmou Tusi Pisi je nepřesné goalkicking (4 ze 7 pokusů ) a dvě pokusy úsporného úsilí Chris Feauia-Sautia v první polovině.Dave 19.073 bylo největší sezony Reds, posílené skupinkou cestujících fanoušků z Japonska a místních ex-pats, kteří měli zájem sledovat první zápas na Australské půdě.

vidět Test full-back Ayumu Goromaru, který spolu s Hendrik Tui byl squaring proti některým jeho spoluhráčů z japonského týmu světového poháru poprvé.Ale jeho noc byla náhle zkrácena po 63 minutách, protože se zdálo, že se zranil a nedokázal zastavit Sunwolves zamknout pokus Liaki Moli, který dramaticky vyrovnal skóre na 25-25. Místo toho, aby se zabránil dreadlocked bývalý bluesový gigant, Goromaru se ho snažil vyřadit z hry a bez překvapení vyšel druhý nejlepší a byl okamžitě přiveden z terénu, který držel rameno. O dvě minuty později Cadeyrn Neville cválal 40 metrů k trati dokončit klasický obrat Reds, což hostitelům poskytne dostatečně potřebný prostor pro dýchání. Pak Jake McIntyre zaútočil na 73. minutovou penalizaci, aby účinně dal hru do postele. Queensland skóroval dvěma pokusy o jeden v první polovině, ale šel do přestávky před 17-13, Sunwolves uzavírání mezery přes po sobě jdoucí tresty od Pisi.Facebook Twitter Pinterest Nic Stirzaker Rebelů je řešen Sam Cane z Chiefs během Melbourne je zklamání ztráta na Waikato Stadium. Foto: Phil Walter / Getty Images

Jinde v sobotu Melbourne Rebelové doufali, že se na finále ve finále Super Rugby dorostou, a šokující Chiefs 36-15 v jejich střetu na Waikato Stadium. Sedící třetí na australské konferenci za Waratahs a Brumbies, Rebeli potřebovali, aby se dvojnásobní šampióni sundali, aby si získali šanci se zbývajícími pouze čtyřmi koly. Ale domácí strana se rozběhla ve čtyřech nezodpovězených pokusech v prvním poločase vyhraje impozantní výhru, která je posunula na vrchol celkové pozice.Melbourne se nechali s příliš velkými chybami, obraty a vynechanými úkoly a klinické šéfové je udělali zaplatit. Rebeli se dostali do nejhoršího možného startu, když se středisko Chiefs Seta Tamanivalu vrátilo dovnitř, aby se dotklo třetí minuta. Na domácím místě pokračoval hromadit body s hokejistou Nathan Harris, křídla Toni Pulu a playmaker Aaron Cruden nastavit 26-6 poločas vedení. Melbourne vypadal, že vstřelil těsně před půlhodinou, když pět-osmý Jack Debreczeni dostal rychlý míč do dálky Tom English, který se ponořil do rohu, ale TMO rozhodl, že průsmyk byl vpřed. Z Rebelů se to nevzdávalo, ačkoli se jim podařilo dvě poloviny pokusů dožádat se o Chiefs.

Těžko pracující Mike Harris vstřelil první, který přeměnil a také zavalil pokutu.Harris také měl druhou ruku, rozbíjející se obranu středu Reece Hodge, který skončil pozdě v utkání. Facebook Twitter Pinterest Tevita Li z Blues běží ve zkoušce během Blues ‘vítězství nad Western Force v Perthu. Foto: Richard Wainwright / AAP

Západní Force mu dal všechno, ale nemělo polský konec, protože Blues se konalo na 17-13 Super Rugby v sobotu večer na stadionu Nib. Blues potřeboval odrazit se od své druhé nejhorší porážky v rukách Lions minulý týden v Johannesburgu a rychle se otevřel vedení 17-3 v prvním poločase poté, co se pokoušel Jerome Kaino a Tevita Li.

Ale byla to rozhodná síla, která hledala po sobě jdoucí vítězství, poté, co minulý týden porazila Sunwolves, aby zajistila ztrátu sedmi her.Pokus o kapitán Matt Hodgson jim pomohl dostat se do čtyř bodů a v závěrečných minutách zoufale pokračoval ve zkoušce, ale nemohl se dostat do obrany Blues. Hodgson opustil hřiště pozdě ve hře s tím, co vypadalo jako zranění na ramenou. Síla dominovala otevření 10 minut a období vedoucí do poločasu, ale mělo jen tři body, to. Blues jim přiměly zaplatit mezi nimi a zapínali si nějakou skvělou ragby. Svítící běh Billyho Guytona nastavil Kaino pokus po 26 minutách, a když Li běžel půl minuty na poloviční pole, skóre bylo pět minut později. skóre a poté začalo v druhém poločase dojít ke srážce s domácím týmem tím, že se lépe přizpůsobilo.Po jednom pokusu byl zamítnut za zjevný překážku, Hodgson skóroval pro Force a když to bylo přeměněno, oni utekali pouhých sedm bodů. S 15 minutami jít, Force uzavřel do tří s silný Ben Tapuai pokutový gól. Domácí tým převládalo i zbývající čas s držením a územím, ale nedokázal najít způsob, jak znovu získat vstřelit vedení.