Bundesliga przesłuchanie wprowadzi cię do Hamburga, gdzie w domu jak najdłużej obsługujących jednostki niemieckiej ekstraklasy powita Werder Brema. Ogólnie rzecz biorąc, 104 Nordderby są bardzo ważnymi uczestnikami …
Gospodarze mieli dość udany sezon w ostatnich Sportingbet tygodniach, jednak podopieczni Bruno Labbadii stracił formę i ostatnie osiem pojedynki ligowe były w stanie wyodrębnić zaledwie siedem Bodíky, dzięki czemu jest cicho środa peleton nie schodzenia nad zespołem.
Przed przewidywanym Pojedynek, co Hamburg ma jasny cel – zdobyć najpełniejsze i ostatnich trzech rund, aby zapewnić cichszą Sportingbet bonus lokalizację. “Mamy myśleć pozytywnie. Nasza wiara w zysku trzypunktowego jest ogromny, mamy szansę zrobić ważny krok”, realizuje Labbadia, który prosi o wsparcie fanów. “Fani z niecierpliwością na Derby i zachęcamy je do nas w bardzo ważnym meczu pomógł”, powiedział.
Dużo lepiej na tym nie są obecnie w Bremie. Pociąg Północna, choć mogła wygrać główną pojedynku ligowego z Wolfsburg (3: 2), ale następnie nie Sportingbet obsługiwać Cup półfinału z Bayernem Monachium i nadchodzącym derby, a także nie będzie z wygranej postawy.
Werder Ale zanim kobieta zbliża się do przodu, że pojedynek mógłby wygrać, aby osiągnąć poziom wiecznego rywala. “On nie oczekuje nas łatwy mecz. Strona będzie starać się grać tak nieprzyjemne, jak to możliwe, będą grać agresywnie, musimy być przygotowani,” wzywa odwiedzenie pilotażowy Wiktor Skripnik. “To bardzo ważny mecz. Mecz jednak, patrząc w przyszłość, ponieważ jest to derby i nadal odgrywają przy sztucznym oświetleniu,” powiedział Sportingbet pomocnik Zlatko Junuzović.
Ogólny bilans wzajemnych mówi łagodnie Brema, który wygrał 104. mecz tych trzydziestu siedmiu, kolejny 33 zakończył się remisem i takiej samej liczby boku domu zdominowanym. Ale jesienią wzajemnego zaangażowania wyszedł jako zwycięzca w Hamburgu, który obrabował stosunek Weserstadion z 3: 1
HSV do bramki stanąć po długiej Sportingbet przerwie Jaroslav Drobny, który musi zastąpić vykartovaného René Adler. Z gry wtedy pozostają Albin Ekdal (mięsień uda), Josip Drmić (kolano) nie jest odtwarzany, a także velezkušený Ivica Olić, który jest obecnie w trakcie rehabilitacji.
Na drugim końcu sytuacji barykady nie jest dużo lepiej: Werder bramkarz nadal brakuje Wolf (HIP), problemy z kolanem niech gra Bargfredeho i medycy pozostaje Johannsson.