Jeśli tak jak ja, uważają, że jest bardzo trudny do nauki w średniej domu trzymać te dni. Są po prostu zbyt wiele rozrywki. Ludzie biegają, sprzątanie, robienie prac domowych, oglądanie telewizji; każde rozproszenie stopniowo umniejsza cię bardziej od celu, który chce osiągnąć, na studia!

Oto kilka wskazówek, które pomogą stworzyć skuteczny środowiska na studia:

1) Badanie przy biurku. Studia na biurko pomogą Ci zachować skupienie się na nauce. Leżąc na kanapie lub w łóżku jest wygodne miejsce i może pomóc w podejmowaniu umysłowi wędrować.

2) nie siedzieć w jednym pomieszczeniu z włączonym telewizorze. Oglądając telewizję, starając się uczyć to chyba najgorsze, co człowiek może zrobić. Dziewięć razy na dziesięć będzie poduszki dziecięce można skończyć próbuje uczyć się w reklamach, a dwa lub trzy okresy minute pomiędzy pokazach prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby pomóc coś w umywalkę.

3) Play trochę miękkie muzyki znanego w tle. Muzyka jest pokaz, aby pomóc w utrzymaniu informacji. Unikaj słuchania muzyki z ciężkim lirycznej treści lub muzyki, którą naprawdę nie wiem, jak można po prostu skończyć się rozpraszać.

4) Odejdź od innych osób, chyba że oni też są studia. Jest to w najlepszym interesie Łóżeczka dziecięce Banaby.pl, aby uniknąć innych, gdy próbuje się uczyć. Spotykać się z kimś w czasie nauki lub odrabiania lekcji zazwyczaj prowadzi do niepotrzebnych rozmów na tematy niezwiązane. Jeśli koniecznie musisz przejść do Cisza i spokój jak biblioteki, zwykle mają mnóstwo biurka i są dość ścisły o hałasu i zakłóceń.

Jeśli zastosujemy się do tych wskazówek, powinieneś być w stanie zaoszczędzić sobie trochę czasu na wydziale studiuje. Patrzę na to w ten sposób, wolałbym spędzić jedną godzinę stałego czasu skoncentrowanych studiowania rozproszenia wolny, następnie spędzić 4 godziny i dostać tylko przeciętny czas badania.

Źródło: www.banaby.pl