Největší anglický run Twenty20 honil neutraly a Jihoafričany a osvěžil stranu, která se dívala na polovinu, aby se vydala na ranní let domů, i když se Joe Root, muž zápasu, snažil zůstat věc “” Snažili jsme se být příliš chamtiví, “řekl Root,” a hrát inteligentní kriket a hluboce si jej vzít. Nastaví to pěkně pro skupinové etapy. “Bylo to, jako kdyby se mu podařilo pastorovat Sheffield Collegiate domov v ligové utkání. Všichni ostatní byli v táboře mnohem deliričtější. Na půl cesty po tom, co Jižní Afrika nahromadila 229 na čtyři, se Anglie zdála dolů a venku, jejich bowleři byli trochu nespokojeni. Ale jejich pálci měli jiné nápady.Jason Roy a Alex Hales brilantně vyskočili od začátku, Anglie ztratila první branku z jejich 15. míče, ale do té doby oni měli 48 běží na desce. Ještě jeden nebo dva z potýpaných bowlingů Anglie byli nakonec odůvodněni úsměvem, protože velký Dale Steyn byl nakrájený stejně velkolepě jako předtím večer. Anglie dokončila pozoruhodnou dvojnásobnou vítězství nad Jihoafrickou republikou ve světě T20 – živě! Přečtěte si více

Hales shromáždil 17 ze sedmi míčů, Jason Roy, neobyčejně příležitostný, zasáhl 43 od 16. Když Ben Stokes vstoupil stručně, Anglie strávila 100 za tři v osmém kole.Zapomeňte na monumentální charakter vítězného cíle; Náhle pronásledování získalo rutinní rozměry. Hráči by si nebyli vědomi toho, že největší úspěch v této podobě – ​​i proti Jihoafrické republice – byl 236 West Indies v hlubokém vzduchu v Johannesburgu Spíše než inspirovaná inspirací Chrisem Gaylem. Ale to nebylo zápas světa T20. Místo toho Root, s užitečnou pomocí Josu Buttlera v podpůrné roli, vedl Anglii do svého vzdáleného útočiště s brilantním 83 od 44 míčů, včetně čtyř šest, které nikdy Býval jeho specialitou. Kořen je zázrak.V jeho nejlepším případě se nesnaží zasáhnout míč příliš tvrdě ani v tomto formátu; Ve skutečnosti to je jediný čas, o který se zdá, že zápasí. Byl připraven ochotně čekat na zadní noze, aby vedl míč přes třetího muže po dobu šesti, nebo ho vytáhl přes midwicketu proti JP Duminy Off-breaků. Jeden na palubě proti Kyleovi Abbottovi byl klasický kromě toho, že opravdoví Yorkshiremeni z minulosti používali pouze dva nebo tři. Root byl uvězněn na hranici 11 běhů potřebných z 10 koulí.To se brzy stalo požadavkem na jeden běh od posledního, ale v tomto bláznivém zápase byl dotek více dramatu. Anglie ztratila dvě branky; Tam byla další vydíravá dívčí dodávka a pak Moeen Ali udeřil míč zpět přes Kyle Abbott hlavu a neuvěřitelná hra byla u konce. “Cítil jsem, že bychom museli hrát z naší kůže ji honit , A my jsme to udělali, “řekl anglický kapitán Eoin Morgan. “Máme spoustu talentů v naší skupině a nejlepším způsobem, jakým jsme se mohli hrát, je způsob, jakým jsme dnes udělali.” Facebook Twitter Pinterest Quinton de Kock zasáhl během boje proti Anglii, ale jejich obrovské množství bylo přepracováno Foto: Rajanská Kakade / AP

Jihoafričané nemohli uplatnit nárok na ropu, protože to nebylo tak převládající, jako když Anglie hrála západní Indie.Nicméně, Morgan nejdříve váhal s bowlingem. Dokonce i bez rosy se brzy dostalo spousta anglických zpocených dlaní v terénu. Na noční můru v noci pro rychlé bowlery omezovaly angličtí tempo útoky také vystavené jihoafrickým batsmenům dlouho předtím, než AB de Villiers dokonce Dosáhl záhybu. Jihoafrická republika se rozběhla na osmdesátá léta bez ztráty v šesti převazech a to bylo po tom, co se David Willey podařilo připustit jen dva závody od prvního kola. Reece Topleyová první dodávka nabídla zlověstné znamení toho, co přijde. Míč byl 18 palců široký od off-pahýl a Quinton de Kock rozhodl, že to bylo ve slotu. Bylo to další vidění v stáncích na hlubokém víc krytí. De Kock měl nyní chuť a on se hnusil po hřišti ve Willeyově příště, jako by byl před obráběčem levého paže.Takže Morgan byl nucen oddávat se do veselého veselí v jeho honbě za brankou a seamerem, který by mohl ovládat určitou kontrolu. Toto hledání nebylo zdokonaleno, když Topley udeřil Hashima Amla na devět, když řídil náhle zavedený Moeen Ali. Teď Amla roztrhala Chris Jordan první. Po pěti koulích, z nichž dvě byly překvapivě pomalejší, Amla vzala 22 běhů na každou část země, která se nyní zdála jako velikost poštovního razítka.

Jen roztoče nabízejí jakoukoli podobu kontroly Morgan jako Duminy se připojil k běhům ve finále. S retrospektivem – a zdá se být absurdní to naznačit – možná Faf du Plessis, když hrával kapitán kanystr, byl příliš konzervativní v vyřazení 17 ze 17 míčů. Takže Anglie převládala velkolepě v “indických” podmínkách navzdory Jejich neznámost.Nicméně, toto hřiště má málo podobností s mnoha jinými. Má trávu a tempo na rozdíl od těch v Nagpuru a Dharamsale. Run-scoring je nepravděpodobné, že by bylo tak snadné v Dillí, další zastávce Anglie.

Tak skvělý den pro turnaj nakonec skončil; Napjatá Antipodanská soutěž v Dharamsale se vyhnula dešti a udržovala nás uchopená; V Bombaji Angličtí batsmeni, přestože byli neznáni milovníkům indické Premier League na nabitém stadionu, zapálili nezapomenutelnou noc.