Yaya Toure udeřila v době zastavení jako název oblíbené Manchester City popadl dramatické 2-1 vítězství nad managerless Swansea při zběsilé skončit na Etihad Stadium.

Náhradník Bafetimbi Gomis podíval se, že zachránit bod pro těžce pracující Swans s divokým stávky v 89. minutě, ale Toure deflováno je s vychýlené stávky okamžiků později.

Před Breathless končící to byl fádní Barclays Premier League soutěž hraje v dešti, se 26. minutě hlavičkou Wilfried Bony proti svému bývalému klubu, vypadá jako by to oddělit dvě strany.

Nebylo to poprvé, zdálo případ City snaží najít nejvyšší převod po evropských námaze s Raheem Sterling, hrdina midweek vítězství nad Borussia Monchengladbach, jeden z zklamání.

Swansea, který plenil manažera Garry Monk v uprostřed týdne, byly vynikající ve druhé polovině, a kdyby nebylo vynikající Joe Hart, které mohou mít vyrovnaného dříve.

Domovník šéf Alan Curtis a zbytek lavičky vyskočil na nohy jako Gomis nakonec prošel, ale oni byli rychle přinesli zpátky na zem.

City poté, co jmenoval Kevin De Bruyne na lavičce, bylo pomalé po celou dobu, i když oni řídili většinu poločasu.

Jejich obranné zranitelnosti v pokračující absenci kapitána Vincenta Kompany (sportive pariuri) byly vystaveny také opět po pouhých pěti minutách jako Wayne Routledge, který prošel středem a blízko ke vstřelení gólu. Hart přišel na pomoc City, blokování nohama.

Trvalo City 14 minut sebrat pokus na branku a kostnatá je zkrotit střelu lehce zabýval Lukasz Fabianski.

Rychlé Swansea Protiútok viděli návštěvníci vytvořit další šanci, ale Hart dlaní na impozantní Gylfi Sigurðsson snahu nad.

Ježíš Navas se přiblížil na druhém konci uprostřed přes polovinu, když se řez dovnitř střílet na jeho levé nohy. Jeho úder byl odražen široký, ale vybral neoznačený Bony s jeho centr z výsledného koutem a Pobřeží slonoviny poháněl v záhlaví.

Bylo to počtvrté v řadě, kterou zaznamenal v tomto přípravku, se dvěma vystoupení pro každý klub, ale on rozhodl se slavit, místo toho ukázal na deštěm naplněné obloze.

Swansea mohl mít rychlou odpověď jako Andre Ayew zamířil, ale první polovina se klikatila se uzavře pouze Touré, se slabou střelou, opět ohrožuje.

Swansea dělal živou start do druhé třetiny a Sigurdsson byl zmařen před bránu oběma Eliaquim Mangala a Hart.

Toure testováno Fabianksi ze set-kus před Sigurdsson čerpal další zachránit z Hart z volného kopu kop a Bacary Sagna chytil Routledge do hlavy s vysokou nohou.