Melbourne Victory se vrací do Austrálie, když rozbíjela svou asijskou kvalifikační kampaň Ligy mistrů s 1-1 remíza proti Suwonovi Bluewingsovi. A-League šampióni potřebují jen jednu vítězství, aby získali kvalifikaci pro posledních 16 v historii po Kosta Barbarouses ‘pokutový ekvalizér v Koreji ve středu večer, když Victory strávil dlouhé období bít zpět K-ligy straně, zaostávat za poločasem.Sydney FC má stále těžké asijské mistrovství šampionů úkol vpřed, říká Graham Arnold Přečtěte si více

Pokud by se přestali zabývat, strana Kevina Muscata by zírala na náročnou cestu z kontinentální skupiny.Místo toho se vrátili a našli odpověď do dvou minut od otvírače Kwona Chang-hoona a zajistili tak vzdálený bod, který je pro jejich kvalifikační naděje rozhodující.

Pěkný trenér Kevin Muscat ukázal svou vášeň a vyskočil ze sedadla na 60. místě. minutu od svého brzděného křídla a chválí jeho stranu po píšťalku na plný úvazek. “” Jsem velmi pyšný na můj tým. Nebyla to snadná hra, “řekl. “Ovládali jsme hodně vlastnictví, ale museli jsme se bránit velmi dobře. Vrátit se od rychlého odevzdání cíle byl velmi impozantní výsledek.Ukázal dobrý duši, dobrou povahu. “

Ústředním bodem jejich vystoupení byl brankář Firstrence Lawrence Thomas, který udělal sedm šetří v kolosálním představení. “Snažím se zdržet se zdůraznění jednotlivců, ale dnes by to bylo těžké udělat,” řekl Muscat. “[Thomas] byl vynikající a udělal některé rozhodující úspory v rozhodujících časech.”

Dynamika skupiny znamená vítězství buď z posledních dvou zápasů Victory – Shanghai SIPG (A) nebo Gamba Osaka (H) postup. Pravidla ACL oddělují týmy na stejných místech podle svých hlavních rekordů spíše než rozdílu gólů. Vítězství nad Šanghajem 19. dubna by je zvedlo z dosahu Gamby a znamenalo, že Suwon by mohl jen vyrovnat jejich body se přetahují, ale kvůli barbarským cílům jsou nedostatečné.Porážka strany J-ligy 3. května by jim také viděla pokrok, ale Muscat varoval, aby si mysleli, že práce byla hotová.

“Jsme jen v dobré pozici přijít konečný píšťalka Matchday šest, pokud jste v první dva, “řekl. “Ale cestovali jsme dvakrát. Oba krát neporažené. V další hře do Šanghaje máme velkou důvěru. “