MFK Skalica wspiął na krajowym murawy konkurenta w walce o ratowniczej Šport Podbrezowej 2: 1 (2: 0), gdy na ich zwycięstwie zdecydowała o połowę.

Już w drugiej minucie nie przechodzi centra Ulrich. Ball został zwrócony do Bet365 obszaru granicznego 16 do Hlavatovič. Cóż, on również Trafilo tylko przeciwnika. Krajowy wygrał przynajmniej rożny. W szóstej minucie Ulrich potiahol piłkę i strzałem z granicami šestnástky. Hamowanie Kostelny przed nim pošmykol. Bramkarz Horehroncov zaczęła i to ma dorážke Hlavatovič. Podbrezová obrony zza rogu. W dziewiątej minucie Vajdę strieľal z większej odległości. Bramkarz vitriol miesięcy upuścił piłkę, ale niszach gości nie było by dorážku. Skalica zdominowany. W 15. minucie po wyrzuceniu rohovom kilka głów na granicy z šestnástky Bet365 wypowiedzenia dostał Majerník. Kuciak tylko refleksyjne boksu. W związku z tym krajowe zdobył kolejną ziemię. 26 minut w grze Skalica wyższości i przekształcił się bramką. Udane biskup stał Michał Jakubek. W 43. minucie, po rzucie rożnym, dostał się do piłki tuż Dobrotka i zwiększyło Wynik – 2: 0TH

51. Piłka tuż po bezpośrednia akcja wpychany do sieci odwiedzenie Kostelny 1 – 2, z perspektywy Podbrezowej. W 60. minucie Isla Skalica do separatystycznego. Autorem Bet365 bramki może stać Jakubek, ale hit poprzeczka. Hlavatovič następnie podczas próby dorážku wygrał przynajmniej rożny. 62 minut miał duże szczęście gol bramkarza Kuciak. Po nagłówku jest uzyskanie Masaryk, skackala piłkę na linii, ale ostatecznie goście tej sytuacji. Jakubek do miejsca, gdzie znajdowała się piłka, dokĺzal późno. W 68. minucie po wyrzuceniu bezpośredni nagłówek hosta zbyt wysoka. O Podio predral minuty były prawie przez cały kurs. W pojedynkach z dwóch sił Bet365 przeciwnika przyjdzie.

Skalica zdobył główną nagrodę na trawie domowej nad Podbrezova 2: 1 (2: 0) i wycofał Michalovce stratę na ostatnich dwóch punktach.