Zamyslete se nad Stevem Pattersonem. Možná bude potřebovat poradenství. Poslední den toho, co se ukázalo jako pozoruhodný zápas, bylo až ve třetí třetině, když Toby Roland-Jones přemýšlel, že se s Timem Bresnanem střely. Letěl z horního okraje směrem k pavilonu, kde Patterson bez zjevné důvěry se ocitl, zaculoval, napjal a dal šanci na palubu. Roland-Jones měl v té době 18 běhů, a pokračoval tak, aby udělal násilný neporažený 79, z 51 míčů, který se podělil o devátý vítězný stán s 123 s Tim Murtagh, který dal Middlesexu na cestě k vítězství, které zvedne je až na mistrovský stůl na samém vrcholu, bod jasný z Warwickshire a Lancashire. Byla to druhá po sobě jdoucí utkání proti Yorkshire, že Middlesex zvítězil proti hlavě po jejich hlubokém vítězství u lorda minulého roku.Na začátku hry, s Middlesexem 64 vpřed, se objevilo šance na šanci, aby vyhráli vítězství, ale s osmi brankami dolů, bude vyžadovat nějakou robustní hru s nižším pořádkem, která jim poskytne čas a značné množství “Když Patterson upustil svůj úchyt, opustil dveře částečně pootevřený, Roland-Jones a Murtagh ho otevřeli. Nakonec to byl Murtagh, který skončil s tím, že zbývajících 15 zápasů zůstalo, když byl Jack Brooks poprvé zachycen. Je to první zápas šampionátu, který Yorkshire ztratil ve scoringu v Scarborough.County kriket – live! Přečtěte si více

První 35 minutová hra se stala nepokojem, během které bylo přidáno 107 jízd v odstínu pod 10 let.Šesí sněží dolů na konci Pavilonu a na terasy na severní straně námořní silnice, nejkratší hranici. V jednom okamžiku bylo šest z nich v sedmi koulích, pět na klusu, od off-spin Azeem Rafiq a Brooksovo tempo. V době, kdy se Murtagh (47) a Steven Finn dostali na další míče od Adam Lyth, bowleru poslední instance, dosáhla Middlesex 577, vedení 171, a dostalo se toho, aby dostal práci.

Stoupání, jak se hrálo, se zdálo dost pasivní, aby mohl Yorkshire vidět čas. Jenže bowlingové z Middlesexu, vybočený příležitostí, kterou dostali, našli život na opotřebované ploše, která se jim vyhnula z domova. Hráči byli všichni skvělí a chycení bylo bezchybné.Před obědem měli Roland-Jones a Ollie Rayner vteřinu a po intervalu Rayner odstranil Alexa Leese, než Finn strhl kopce, aby se zbavil Gary Ballance. Čaj Yorkshire se držel za vlasy. Bylo to Murtagh, se třemi pro 44, kteří vyčistili a odstranili obtěžkané Bresnanovi, který se držel nízko, a Andy Hodd s jiným, který udělal opak. Roland-Jones, tři pro 34, pak měl Patterson zachycený na druhém skluzu a po sedmi převrchách udeří pryč u posledního páru, Murtagh, k jeho nezředěné radosti, dokončil věci pryč.