Středa je Punchestown Gold pohár chvíli vypadal, jako by to mohlo být jeden z velkých závodů v sezóně, když Don Cossack, Cue Card a Vautour byli všichni očekávaní běžci. Nyní, bohužel, Don Cossack má zranění v šlach, zatímco Vautour se zavázal ke zítřejšímu kratšímu závodišti. Tipy na další závodní tipy: Pondělí 25. dubna Přečtěte si více

Výsledkem je, že Cue Card má co vypadá jako přímá příležitost Pro to, co by bylo osmou vítězstvím v jeho kariéře. Sázkové kanceláře nabízejí ne větší než 4-7 a jeho nejznámějšími rivaly jsou Don Poli a Djakadam, kteří nemohli položit rukavici na něj v Aintree druhý den.

Jeden může určitě být potěšen pro Cue Card A spojení, ale to znamená, že Punchestown tento týden vypadá pozoruhodně krátký na konkurenčních závodech.Z dvanácti závodů, které byly ceněny tak daleko, je osmi favoritů za pár nebo méně.

Pár prvních valachů se dnes ocitlo. V Chelmsfordu je Cryptic (4,00) 3-1, aby si udržel svůj dokonalý handicapový rekord, když prošel celé hřiště v Kemptonu rovnou, aby vyhrál v prosinci. Jeho rodokmen navrhuje, že by mělo být spousta vylepšení, které by mohlo přijít a nárůst o 5 liber není tvrdý, jelikož byl poražen 13 soupeřů, a to i v případě, že forma nezažila brilantně. Je to jeden z prvních běžců letos z konvice Luca Cumani.

Trh by se sotva mohl méně zajímat o Bunbury (6.30), 50-1 výstřel na 10-furlong dívku ve Windsoru.Je zřejmé, že není v žádném případě nejspolehlivějším tipem, který jsem dala v tomto prostoru, ale existuje spousta důvodů, proč očekávat lepší vidění, než když byl sedmý z deseti na svém debutu Kempton před dvěma měsíci.

Začal ten den počátkem, udělal rychlý pokrok a vstal pozdě. S touto zkušeností, která se za ním stala a která byla od té doby platná, můžeme doufat, že se dnes setkáme s profesionálnějším kůňem, který by mohl mít velký rozdíl, protože je bratrem Zacintu, vítězem skupiny druhé v roce 2009. – nový týden Gratulujeme Millreefovi, který v pátek nalezl vítězství Stargazera (8-1) v závěrečném týdnu, s konečným skóre +28, z Factormaxu (+16,38) .

Týždenní cena je nejdražší.Je to kopie nejnovějších ročníků časopisu Timeform z roku 2015, řady Racehorses z roku 2015, 1000 lístků, které zkoumaly každého koně vycvičeného v Británii, který běžel v loňském roce, s rozsáhlými esejemi o těch nejlepších, bohatě ilustrovanými fotografiemi a jistotou, že jsou předmětem každého závodění Fanouškem k pokladu. Pokud nehrajete, můžete si ho koupit zde…za 79 liber!

Chcete-li vykopnout věci, rádi bychom vás vybrali pro tyto závody: 3.50 Ayr, 6.40 Naas, 7.00 Windsor.

Jako vždy, náš šampión bude tipter, který vrátí nejlepší zisk na fiktivní úrovni sázky ve výši £ 1 za startovní cenu na našich nominovaných závodech, z toho bude každý den tři až do pátku .Non-runners se považují za poražených. V případě rovnosti na konci týdne bude vítězem tipter, který mezi těmi, kteří jsou svázaní s nejvyšším skóre, vyslal své tipy nejdříve Poslední den.

Pro podmínky klikněte zde.

Hodně štěstí!