Diskuse José Mourinho Manchester United přetrvává. The Daily hvězda nabídnout novou řadu v úterý ráno, to s ohledem na portugalské potenciál smlouvy na Old Trafford. Poté, co byla vyplacena £ 10million ročně v Chelsea – což mu lize je nejvyšší-placené manažera – Mourinho je údajně ochoten snížit své požadavky, aby odpovídala liber 6million-a-dohoda roku v současné době v nabídce pro Louis van Gaal.

Tato zpráva pochází z Daily Star, který citoval “zdroj”, jak říká následující:

“Jose dělá žádné tajemství o tom, jak chce on je postarat se o United, zda není práce k dispozici.

“Není to o penězích. Správa United byl vždy jeden z jeho ambicí kvůli prestiži a historie spojené s klubem.

“Ví, že to bude obrovská výzva, ale on miluje práci v anglickém fotbale a bude trvat mzdové střih, kdyby to znamenalo dostat šanci, aby se Spojené opět skvěle.”
The Daily hvězda dodat, že výkonný ředitel Ed Woodward je “mučivý” nad budoucností asistent manažera Ryan Giggs, který je “v nebezpečí, že poskvrněn Van Gaal je neúspěšný režim”. Vážně? Kristus.

 

VÍCE PEP TALK
Roman Abramovič řekl Josep Guardiola, že mu dá co chce převzít v Chelsea v létě příštího roku, “čte úvodní odstavec o Martina Lipton exkluzivní The Sun. “Cokoliv chce”, eh? Co když chce práci Manchester City?

Lipton říká, že zatímco Blues majitel Abramovič ví City jsou favority k pozemkům Guardiola, bude mu nevzdá v katalánštině. Ve skutečnosti, ruská je veritably “zoufalý” dostat Bayern Mnichov šéfa na palubě.

The Daily Mail přidat trochu víc, s Neil Ashton tvrdí, že Abramovič doufá, že a) v Londýně životní styl, b) dohoda, aby se mu na světě nejvyšší-placené správce, a c) přepracování personálu Nordicbet hrací může přesvědčit nordicbet cashback bonus Pep aby se připojili.

 

FRENCH chuť na MERSEYSIDERS
Tam musí být něco v Merseyside vodě. Oba Simon Mignolet a Tim Howard bojovali za formu v posledních sezónách, s dvěma sdílení litanii vysoce postavených chyb. Virus zdánlivě postihla špatná Adam Bogdan, taky.

Oba Jurgen Klopp a Roberto Martinez podpořili své brankářů v poslední době, ale Liverpool a Everton musí být jistě zvažuje podpis nové No 1? Podle zpráv ve Francii, že jsem oba identifikoval jeden. Stejný člověk.

Francouzský provozovatel vysílání Canal + tvrdí, že řada Premier League stranách sledování Steve Mandanda Marseille, Liverpool a Everton hotelu. Jeden nejmenovaný klub učinil nabídku na kapitána Ligue Un straně se. 30-letý kontrakt na Marseille vyprší v létě, a to jen o něco lepší, než současné možnosti.