Jego chwały i chwile cieszy reflektor w piłkę nożną karzeł malutki Pacyfiku wyspie Guam. Dotknięcie na sztucznej murawie w czwartek odbyło się pierwsze spotkanie kwalifikacyjne na udział w Pucharze Świata, a kilka dni później, zespół jest już pełna amerykańskich tubylców nagle z sześcioma punktami na czele tabeli grupy … ich

Chociaż Guam w najbliższych miesiącach zamierzamy grać wyjazdu do najtrudniejszych przeciwników w grupie, Oman i Iranu, tym bardziej, ale teraz Bet365 podopiecznych trenera angielskiej Gary Biały bierze swoją aktualną pozycję. Wczoraj, ponadto 2: 1 pokonała Indie, których najlepszy bukmacher internetowy obywatele przypada na 7.500 mieszkańców Guam.

“To był trudny i konkurencyjny mecz, ale to naprawdę wspaniałe uczucie prowadzić grupę,” uśmiechnął się tylko 40-letni trener.

“To nie to samo, Guam, który grał 15-16 lat temu”, dodał, odnosząc się do niedawnej Bet365 zaangażowania obcych w eliminacjach do mistrzostw świata w 2002 roku, kiedy wyspiarze w dwóch spotkaniach stracili 35 goli i nie nevstřelili.

W czwartek, chodziło o coś zupełnie innego. Guam jeden cel wystarczyło, aby pokonać Turkmenistan i historia została napisana od nowa, raz na zawsze.

Pod nadzorem White’a w Guam ciężko pracowali na poprawę infrastruktury, a teraz naprawdę ciężka praca owocuje. Drużyna, która jest ozdobiona dwoma obrońcami z Ameryki Północnej (w tym jeden MLS najlepszy środkowy obrońca AJ DeLaGarzy z innymi graczami) i od dolnej konkurencji USA, teraz zdobył dziewięć prostych mecze Bet365 międzynarodowe z ostatnich 11

“Dziś było oczywiste, co duża różnica jest między graczy, którzy dostaje najlepsze wykształcenie w piłkę nożną, a reszta,” on skierowany do post-pojedynku Indie pilota Stephen Constantine, który może pozostać w czołówce rozczarowującym reprezentacji zadebiutował dopiero w marcu.

Tuż przed pierwszym przegranym meczu z Omanu, gdy Konstantyn skarżył się, że Indie to nie tylko wielka Stadion Narodowy. “75% z Bet365 przedstawicieli Guam zostały urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych, i to robi ogromną różnicę,” mówi Constantine.