Prvi audiciju pažnje golman puggioniho belgijske Dries Mertens, ali otpustio širok. On je Unibet bonus nadopunjavanja nakon toga propustio korak do doklepl loptu iz praznog gola, ali to nikada nije dogodilo. To je potrebno dramu. Unibet poker platforma Petnaest minuta prije kraja utakmice José Maria Callejón loptu natrag s desne strane loptu pred gol, gdje je Manolo Gabbiadini i da igrač napušta izjednačiti! Pet minuta prije kraja utakmice velika lasica posjetitelja vratar Puggioni, koji je pokazao briljantnu i najučinkovitije djelovanje. Čak i njegovi refleksi ali ne dovoljno da postavite minute utakmice kada imate goste očito otišao u svlačionicu.

Najmanje intelektualno. Surova stvarnost vrati čep Lorenzo Tonelli, koji je propustio vreba na raskrižju ekipe. Zatim je podigao loptu u mrežu i uživao – 2: 1. Čisto spašavanja dvoboj Empoli i Palermo dugih gledatelja na stadionu Carlo Castellani nije ponudio ništa bitan. Taktička bitka je prelila na stranu od kuće do dvanaest minuta prije kraja, kada je jedini gol na utakmici Massimo Maccarone čini iskusan, usput rečeno, bivši igrač Sicilijanci. Tempo utakmice izvijestio domaće nogometaše. Bet-at-home najboljih bonus Empoli je više na loptu i igru ​​pacijenta postupno oranom se ispred vratara Posavec.