Budapeszt. Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej wie już 21 uczestników 24.

siedzenie do Francji najnowszej walczył Węgrów, którzy w odwecie pokonanie spadkowej Norwegów 2: 1, a suma 3: 1 w obu spotkaniach uzyskania pierwszego podejścia do kulminacyjnego wydarzenia od 1986 i Mistrzostw Świata w Meksyku. // Wysłany przez DjPassion Kádár László w poniedziałek, 16 listopada, 2015

Na mistrzostwach kontynentu byli węgierscy piłkarze przed ostatnim w 1972 roku w Belgii podczas finału turnieju wzięło udział tylko w czterech krajach. Węgrzy potem zakończył bez medalu.

„Gratulacje dla swoich zawodników soulful występy i postępu. Jest to wielki sukces dla węgierskiego futbolu i całego kraju.Teraz czuję się zbyt jak węgierski „, powiedział niemiecki trener w służbie węgierskiej reprezentacji Bernd Storck dla ESPN.

„Jestem wdzięczny za zaufanie, jakim pokazał mi węgierskiego futbolu Federacji i Podniósł węgierskiego futbolu szczególnie prezydent Sándor Csányi.”, Powiedział Storck, którzy stanowią wielką asystent byłego niemieckiego międzynarodowego Andreas Möller.

Szczególnie ważnym celem niedzielę powtórka wzrosła w 14 minucie Tamás Priskin. Wykorzystuje długie podanie z głębi własnej połowie, trzymał dwa obrończyń gości i bramkarz Orjan Nyland przemiły strzał techniczny nie miał najmniejszych szans. Celem Tamasa Priskina do 1: 0

Były napastnik Watford i Ipswich i teraz Slovan Bratysława zdobył 54 mecz narodowy swój siedemnasty cel.Według jego własnych słów, był najważniejszy ze wszystkich.

„To był cel mojej karierze piłkarskiej chciałbym zwrócić na zmarłego Marton Fulop, który był moim dobrym przyjacielem”, powiedział Priskin na serwerze UEFA jeżeli mecz nawet powiedział: „Pokazaliśmy, jak Tim charakter VELKÝ, dobrze walczyliśmy z powrotem i pozostać skoncentrowana aż do końca. to wielkie osiągnięcie dla mnie i moich kolegów z drużyny. Jestem szczęśliwy. ”

Węgrzy podwoiła swoje prowadzenie w 83. minucie własny spektakularny Markus Henriksen.


Ten sam gracz w końcu uderzył w cel z prawej strony, gdy 87 min skorygowany do 1: 2 w kategoriach nieudanych Północy.

Dwa kolejne gole norweskich butów piłkarskich i głowy nie przychodzą.

„Byliśmy blisko do spełnienia marzenia o postępie, ale ostatecznie Euro nieuczciwy.Mamy zastrzelony kilka bramek, zwłaszcza w domu, a potem musiał nadrobić zaległości tam. Nikt nie jest bardziej rozczarowany niż gracze, a my, członkowie zespołu wykonawczego, „powiedział w Pomeczowe trener konferencja prasowa Norwegowie Per-Mathias Høgmo.

” Chcemy przeprosić fanów za straconą szansę „, powiedział pomocnik Norwegowie Stefan Johansen.

bonus startowy Unibet