Ambitny nowicjusz na początku konkurować z doświadczonym przeciwnikiem, który również może liczyć na jednej wielkiej siły. Real Betis krawędziach opremiéře bonusy od bukmachera między hiszpański elity wita Villarreal, nowy pracodawca doświadczonym strzelcem Roberto Soldado.

Real Betis powrotem wśród elity! Wystarczy roczne z nim zerwać, aby wrócić do Premier League i muszę dodać, że w Segunda Division doprowadziły Overlord. Wreszcie dostał 84 punktów, strzelił 70 goli i stracili czterdzieści. Teraz powraca i gromadzenie wzmocnień na nadchodzący sezon. W swoich szeregach poluje raczej ciekawe nazwy. Nowe obrońcy są talntovaný Germán Pezzella z wylęgarni River Plate pochodzi od centrum Hamburga tylnej Heiko Westermann. Pomoc wzmocnione przez doświadczony Holender Rafael van der Vaart, ofensywa została dodana ekspresowe Juan Manuel Vargas.

Jego doświadczenie będzie chciał trener Pepe Mel wykorzystać w stu procentach. Przedstawiciel Peru sam czuje, że klub ma wystarczająco dużo ambicji pozostania dłużej w wielkich ligach. “Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem.


Wszyscy wokół zakłady sportowe są niesamowite, tam zapach świetny nastrój i bardzo cieszymy się nowym roku. Mam nadzieję, że będę poprawić i pomogę klub do wielu punktów. Dam dopasować wszystko, co Zrobiłem to we Włoszech i całej mojej karierze, “obiecuje Peru.

Real Betis jego zwolenników wśród elit naprawdę brakowało. To pokazuje, na przykład, fakt, że nie ma już sprzedawane 42,000 bilety na cały sezon! Nawet gracze pielęgnować. Jednocześnie jednak wzrasta ciśnienie w samej odtwarzacza. Wydaje się również, strzelec Jorge Molina. Na konferencji prasowej przed meczem z bonus powitalny unibet Villarreal powiedział:… “To wielki zaszczyt, oznacza to, że od nas, wiele osób wysokie oczekiwania i nie możemy ich zawieść Teraz czekamy na Villarreal, który jest stary rywal lubię ich styl, mają wielkie Gracze autokarowych i dobre. Ale jesteśmy głodni sukcesu, jak nikomu. ”

Real Betis w La Liga z pożegnania w sezonie 2013/2014, kiedy zajął ostatnie, a jego najbliższy rywal z Valladolid stracił jedenaście punktów. Teraz, na Estadio Manuel Ruiz de Lopera w Sewilli prezentuje Yellow Submarine prowadzone przez nowy nabytek. Od angielski Tottenham przyszedł doświadczony napastnik Roberto Soldado, który był w La Liga tradycyjnie powodziło. Teraz chce pomóc Villarreal kubki i ja naprawić bonusy bukmacherskie reputację po skorumpowanego zaangażowania w Londynie.