Poté nebyl Tanner moc moudřejší. “Bylo to divné, protože během několika cvičení by bez jakéhokoli zjevného důvodu prostě jen složil…ale místo toho, aby z něj vyvedl velké jídlo a zlobil se, pečlivě naslouchal trenérovi a učil se z toho, co udělal špatně. To mě zasáhlo. “Nejspíš není to nejzajímavější odkaz, který někdy slyšeli z průzkumné mise, ale Tanner přesvědčil Hoffenheim, že 19letý, jehož přesun do Liverpoolu byl ve středu oznámen, stojí za to hazardovat. V lednu 2011 podepsal klub Bundesligy hráče za 4 miliony eur bez velké fanfáry.Při odhalení s malým klíčem Tanner vysvětlil plány klubu pro neznámé brazilské. “Jsme potěšeni, že jsme mohli posílit náš tým s nejvyšším talentem z Brazílie, ve kterém se zajímalo několik mezinárodních klubů, ” řekl. “Dáme mu dostatek času se usadit v našem klubu. Ukázal své vlastnosti s osmi góly v 36 zápasech a byl nedávno zvolen nejlepší hráč v brazilské druhé divizi. “Firmino si sotva vybral lepší klub, aby zahájil své evropské dobrodružství. Hoffenheim je malé město jižně od Frankfurtu s pouhými 3 000 obyvateli. Mladý brazilský měl dovoleno se usadit bez tlaku, že by byl ve velkém klubu nebo dokonce ve velkém městě.Facebook Twitter Pinterest Zdá se, že nový útočník Liverpoolu Roberto Firmino vykopne fotbal do basketbalového obruče bez toho, aby vypadal. Hoffenheim je jen v Bundesligě kvůli obrovské finanční podpoře Dietmar Hopp, ale také byl mimořádně úspěšný u svých jihoamerických Dovozů. V měsíci Firmino dorazil do Hoffenheimu, klub prodal Luiz Gustavo do Bayernu Mnichov za 17 milionů eur. Přišel z Corinthians Alagoano v roce 2008 za ještě menší cenu, než Firmino udělal o tři roky později. Firmino se ve skutečnosti těšil, že se do Evropy natolik přemění, že si předtím nechal tetovat v němčině Nastoupil na let.Jediný malý problém byl: použil internetový překladový nástroj, který nepoužíval nálepku na ö ve větě Familie unaufhorlich Liebe, která se zhruba překládá jako “neustávající láska k rodině”.

Brazílčan, který se neohrožuje, udělal svůj debut v Bundesligě měsíc poté, co přišel do Německa, a hrál v jedenácti ligových zápasech v sezóně, hlavně jako náhradník, který zaznamenal tři cíle; A to je ta věc o firmě Firmino, není to out-and-out střelec. On je dopředu, který průměrně zhruba míč každé tři hry, a on to udělal po celou svou kariéru. Nové podpisování divize Danvers Ings se připravuje na hraní čísel. Přečtěte si více. Neúprosná pracovní etika. V tomto ohledu je podobný Luisovi Suárezovi a Alexisovi Sánchezovi.Bude harry a stlačit soupeře, dokud nepadne.V jedné zprávě o utkání v Německu byl popsán jako “chytrý, první krádež míče v Hoffenheimově lisovacím systému”. Holger Stanislawski, jeho první manažer v Hoffenheimu, ho okamžitě označil za “neuvěřitelně dobrou taktiku” , Který bude hudbou pro uši Brendana Rodgersa po sezóně, kdy bude muset naučit Mario Balotelli, mimo jiné, jak se bránit v zákoutích. Ve skutečnosti je pro většinu svého času zpíváno chválou V Německu se dokumenty, které ho popisují jako jednoho z mála hráčů “kteří zůstávají soustředěni po celých 90 minutách” a “mistra pohybu, aniž by ho někdo všiml, aby mu poskytl góly nebo je sám vyhodil.”

Došlo k některým disciplinárním problémům a Hoffenheim ho jednou krátce pozastavil, protože se zase později dostal k tréninku, ale to bylo brzy v jeho kariéře a od té doby to nedělal.Facebook Twitter Pinterest Roberto Firmino slaví Hoffenheim gól proti Eintracht Frankfurt v loňské sezóně. Foto: Akce Press / Rex Shutterstock 23letý muž se narodil v Maceió – stejně jako Pepe a Mario Zagallo – což je jedno z nejnebezpečnějších měst v Brazílii. Jeho otec prodal vodní láhve dojíždějícím, kteří čekají ve frontách ven a ven z města a musel se přestěhovat do Figueirensu sám, když byl 16. “Nebylo to snadné,” řekl, “jsem byl úplně Ale tato zkušenost ho připraví na přestěhování do Německa a nyní do Anglie. Sezóna 2013-14 byla pravděpodobně Firmino nejlepší k dnešnímu dni s manažerem Markusem Gisdolem, který získal to nejlepší z něj .Gisdol ho nejen udělal lépe útočícím hráčem, ale také nastartoval etiku práce, což byl jistě velký důvod, proč Liverpool zaplatil za něj až 29 milionů liber. Tenkrát zaznamenal 16 gólů ve 33 zápasech Bundesligy, (Třetí) za Markem Reusem (30) a Robertem Lewandowskim (31) v grupoch. On také poskytl 12 asistencí v této kampani a je ve skutečnosti hráč, který vytvořil nejvíce šancí v Bundesliga (138) za poslední dvě sezóny. Firmino měl také společnou třetí třetinu nejsilnější v minulé sezóně (10) s Thomasem Müllerem.Není to špatné pro někoho, kdo hraje na klub pro střední stůl. Liverpool oznámil podepsání Joe Gomez z Charlton Athletic za 3,5 milionu liber. Přečtěte si více

V současné době se Brazílií na Copa América, Firmino vyrovnal tlaku Vedoucím linky nyní, když je Neymar pozastaven a má již čtyři góly v devíti vystoupeních pro národní tým. Dunga má bok Paraguay ve čtvrtfinále v sobotu.

Za zákulisí je bublina, zábavná povaha, ale před kamerami se setkává jako neuvěřitelně plachý. V úterý se na tiskové konferenci Copa předtím, než byl jeho krok potvrzen, se mu podařilo odpovědět na 18 otázek, aniž by řekl něco poznámého.To se dostalo až k bodu, kdy se brazilští novináři mohli jen usmát. Nejdůležitější pro Liverpoolu je, že se zdá, že se naučili z minulého léta na trhu transferů. Poté se smlouva za Loïc Rémy zhroutila koncem července a klub byl nucen do toho, co lze jen popsat jako panika s Balotelli v srpnu. Tentokrát již podepsali James Milner, Adam Bogdan, Danny Ings a nyní Firmino. Poplatek je okouzlující vzhledem k tomu, že je téměř stejně jako Chelsea zaplatila za Diego Costa a další (s doplňky ) Než Arsenal zaplatil za Sánchez. Ale není pochyb o tom, že je mimořádně nadaný mladý hráč, který se stále zlepšuje.Tam bude jen málo obrany v Premier League těšíme se na odpoledne bojovat Philippe Coutinho, Firmino a Daniel Sturridge – pokud je to fit. A zatímco se zdá být hodně £ 29m, pokud se Raheem Sterling připojí Manchester City na Poplatek ve výši cca 45-50 milionů liber, pak Liverpool bude mít více důsledného umělce a učinil značné zisky v tomto procesu. Uspokojí se o to, a pokud Sterling zůstane, pak budou protihráči v příští sezóně ještě více problémů.