Kopaničiari od Myjava pozdrowić w dziewiątym Kole Fortunaligy Trencin. Oba zespoły pozostają w tyle w ubiegłym roku mody, przez nieco bardziej Trenčiansky AS.

Myjava zdobyła w ciągu tygodnia w wielkim Saris wysokich 6: 0, i łatwo dostać się do następnej rundy Slovnaft Cup. Z mužstvom Martin Ševela, ale nie wygrać na dwa lata. Na wschodzie Republiki strzelił pierwszego gola w 20. minucie po podaniu Sabler Mehremiča. “Cieszę się, że zrobiliśmy to bez żadnych problemów. W szczególności, że nikt nie jest ranny i że powrócił do meczu Štefan Pekař. Ważną rzeczą jest to, że wygraliśmy i że idziemy dalej,” powiedział 24-letni lewy obrońca. Gracze w czarno-białe dresoch pociągnąć linie štvorzápasovú bez przegrzania, a także trojzápasovú wygraną. “Będą grać z nią, trzymaj piłkę. Ale myślę, że mamy dość przeciętne umiejętności w zespole, że udało nam dobrze ten mecz. Opanowanie go możemy, gdy kładziemy to wszystko w 100%”, wypowiedział rodem z Sarajewa. “Mają dobre indywidualnych graczy, jak Kalu i innych. Ale myślę, że możemy sobie z tym poradzić. Zagramy go swoim własnym. Za niewielkie i jeśli zachodzi szansa, że ​​chcemy go zabrać,” stwierdził.

Trenčania miał nieudane wejście w sezon i obecnie do ośmiu. Po pokonaniu Dunajska Streda oraz Trencin Ružomberkom dwóch pozostałych Duelów zdobył tylko dwa punkty. Ostatnio uratował remis 3: 3, Trnawa momentoch w ostatnim meczu. Od dwunasta runda Trenczynie zagra tylko na boiskach rywali, i że w związku z remontem swojego stadionu. “Zmiany te dotyczą wiszące AS Trencin z Zemplínom Michalovce w 12. rundzie jako Vion-om Złotego Moravec w 14 rundzie. Piłkarzy Trenčína w nich nastúpia rywali na stadionach oraz w końcowej trzeciej Fortuna ligi będzie miał zápasoch z tych klubów korzystać wychowanków. 18-te mecz rundy aS Trencin – MŠK Žilina jest rozgrywana jest w Sacramento, powiedział Trenczyn nim będą prowadzone w zespole domu “, powiedział dyrektor wykonawczy Michael ULK Mertinyák.

Spartakom mecz pomiędzy AS Trencin i Myjava rozpoczyna się w sobotę o godzinie 19:00. Więcej informacji na: www.i-bukmacherzy.com/bet-at-home