Chelsea a Arsenal jsou oba obhájci, aby podepsali Sofiane Boufal z Lille, ale čelí konkurenci z Barcelony a Atlético Madrid pro Maroko vpřed. Francouzský klub už naznačil, že Boufal, který se připojil z Angers Leden za pouhých 4 miliony eur, odjede v létě s očekávaným poplatkem kolem 25 milionů eur.Řada anglických klubů sledovala svůj pokrok, neboť 22tiletý hráč Sportingbet apostas zaznamenal 11krát v první sezóně svého vrcholu a získal cenu za Nejlepší africký hráč v Ligue 1. protože Liverpool a Tottenham mají dosavadní zájem, doposud pouze Arsenal a Chelsea uvedli, že budou ochotni splnit požadovanou cenu Lilleho, přičemž Boufalův agent potvrdil v sobotu, že také vedl rozhovory s týmy ve Španělsku. Leicester se blížil k Nice Nampalys Mendy a udržet si zájem o Mario Lemina Přečtěte si více

“V uplynulých týdnech jsme se setkali s vedením FC Barcelona.Existuje zájem, “řekl Yan Le Mée sportu Le10. “Teď je odrazem toho, zda Sofiane Boufal půjde do Barcelony, aby soutěžila s MSN (Lionel Messi, Luis Suárez a Neymar), nebo jít do klubu, kde se chystá zahrát zápasy a vyjádřit svůj výjimečný talent.

p> “Také jsme zahájili diskuse s třemi dalšími kluby, které nás Sportingbet zajímají, ale buď mají nebo budou měnit svého trenéra, nebo trenér je pověřen národním týmem v eurech. V Anglii existuje zájem, ale anglický trh právě začíná.Převod ve výši 20 a 25 milionů eur není samozřejmě vyřešen během dvou týdnů. “Paris Saint-Germain, který má příští týden jmenovat Unai Emery, aby nahradil Laurenta Blanc, je chápán jako jeden těchto klubů, zatímco nový manažer Chelsea Antonio Conte v současné době trénuje Itálii v Euro 2016. Arsenal má také dlouhodobý zájem, který od ledna odhaloval značně Boufal. Produkt systému mládeže v Angers , Boufal je pohodlně široký nebo jako No10. V současné době se zotavuje po zranění kolena na začátku května, ale neočekává se, že by zabránil pohybu. Narodil se v Paříži a rozhodl se představit Maroko – pro kterého se Sportingbet kvalifikuje prostřednictvím svých rodičů – na začátku tohoto roku a debutoval proti Kapverdům v březnu.