Akční kancelář Sportingbet začala v roce 2009, kdy získala licenci v Británii, která je považována za nejnáročnější sázkovou kancelář. Dnes je kancelář 10bet stále oblíbenější a přitahuje velké množství zkušených i začínajících hráčů. Spolehlivost bookmakeru Sportingbet je jeho členství ve sdružení IBAS, toto upravuje práci bookmakera a řeší sporné problémy s hráči.

Stránky sázkové kanceláře букмекерские ставки Sportingbet mohou být použity v různých jazycích světa, mezi nimiž je ruština. Návrh stránky je velmi vhodný pro uživatele. Na podlaze obrazovky není téměř žádná zbytečná reklama a neobsahuje žádné zbytečné informace. Hlavní stránka má seznam, sdílí různé sporty, ligy a turnaje. Navíc má web sekci se statistikami a výsledky.

Sportingbet BONUS 200 € PRO NOVÉ HRÁČE »

Mobilní verze sázkové kanceláře Sportingbet má pro hráče velmi zajímavou linku, takže se liší od mnoha jiných sázkových kanceláří. Kurzy, které nabízí bk 10bet, jsou docela dobré. Dobrá věc je, že jsou vzdáleni až tisícům. Nějaká kancelář to může nabídnout.

Live ceny

Velmi atraktivní vzhled živých dávek na pozadí konkurentů v této kanceláři. Velmi výhodný příjem live sázek. Jedním kliknutím se můžete vsadit, a to obvykle zabraňuje změnám kurzů během hry.

10bet nabízí hrát velmi zajímavý toot Totopot. Tato hračka je reprezentována sadou 14-16 událostí, které hráč bude muset hádat. Tento typ sázek je velmi populární mezi hráči, zvláště když čtete recenze o 10Bet. Prakticky na každém remíze je jackpot asi 10 tisíc eur.

Minimální sázka v 10bet je pouze jeden americký dolar a maximální sázky mohou dosáhnout šest tisíc liber, vše závisí na specifické události, kterou hráči sázejí. Velmi příjemné je, že maximální výhra v této kanceláři není omezená.

Vstup a výstup finančních prostředků

V Sportingbet kanceláři existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak odvést měnu z vašeho účtu. Nejoblíbenějšími jsou samozřejmě bankovní karty a populární platební systémy jako jsou WebMoney a Scrill (Moneybookers) a mnoho dalších mezinárodních platebních systémů. Minimální vklad v bookmakeru Sportingbet je $ 9 nebo šest britských liber. Před vkladem finančních prostředků pečlivě přečtěte pravidla pro určitou metodu, protože určitá provize jsou zadržována různými způsoby vkladů vkladů. Velmi pěkný dárek pro hráče z Ruska je, že účet může být otevřen v domácí měně – rubl. K získání finančních prostředků nejčastěji je úřad požádán o potvrzení údajů o pasu. Obvykle stačí skenovat váš pas. Není to složitý postup nezbytný pro zabezpečení účtu hráče.

Bonusy a propagace

Velmi příjemná událost, která čeká na hráče při prvním vkladu, je bonus až 50%. Tento bonus je hromaděn do 24 hodin, ihned po sázce na celou částku vkladu. Je třeba poznamenat, že tyto sazby by měly mít koeficient nejméně 1,6. Maximální výše bonusu pro první vklad je 300 $ / 300 €. Bonus je poskytován pouze v případě, že výše sázek přesáhne 8násobek bonusové částky.

Technická podpora Sportingbet na vysoké úrovni, to může být posuzováno zpětnou vazbou hráčů, služba funguje velmi dobře a efektivně. Pracovníci technické podpory pracují nepřetržitě a všemi dny v týdnu.

zdroj: http://bet-pt.com/sportingbet