Všetko BLATT, FOLKS. ALEBO JE TO?

A práve tak je preč. Keď Fifa volala tlačová konferencia v utorok, väčšina ľudí očakávala, že by Sepp Blatter oznámil nejaký falošný projekt márnosti alebo hodil niekoľko nič netušiacich (a predovšetkým už mŕtvych) minionov pod autobusom, alebo potvrdiť, že áno, John Goodman by bol Ako Chuck Blazer vo veľmi očakávanom pokračovaní United Passions II: Tento čas…Oh, tento čas každý je vo väzení za všetko, čo obrovský podvod. Ale nie! Arch showman, že Sepp je (dokonca až do tej miery, že – rovnako ako ostatní veľkí bavičia nášho veku Morrissey, Kylie a Tiffany – je teraz známy len jediným menom), oznámil, že bude odstupovať ako vrcholný Bet365 bonusy futbalový pes, Honcho, muž, ktorý, ak sme všetci úprimní, chceme zavolať otcovi. Nie? No tak, priznaj to. Nie?Nikto? Och, dobre, samozrejme sme len žartovali. Určite len žartovať. Určite. Najprv sa zdalo, že Sepp predniesol svoj prejav v nejakom cudzom jazyku (esperanto, myslíme si, trochu skreslené na detaily), ako keby sa nečestný tlmočník práve zmietal s nami všetkými, Škádlil nás s možnosťou, že by to mohlo byť, že by to mohlo naozaj skončiť a Sepp by zmizol do svetla, vedome sa odpojil od Fify po prvýkrát za 40 rokov. Pretože to nemohlo byť skutočné, nie? Ale to bolo! Stalo sa! Je to pravda! Naozaj oznámil, že bude chodiť cez východné dvere a rozlúčiť sa s tou Nobelovou cenou za mier, ktorú tak očakáva, a určite to mal vo vrecku, ak sa mu to podarilo len trochu dlhšie!

Tak už viac Sepp.Alebo aspoň teoreticky už nie je Sepp. Pre Fiver je ponechaný pocit, že to nie je naozaj konec, že ​​to je všetko rust a nielen že nikdy neopustí, ale nikdy ani zomrie, určený byť v práci pre večnosť. Koniec koncov, nie je to tak, že nemáme nedávne, bolestné dôkazy o komediálnej, ale nenávistnej osobe, ktorá by potvrdila, že by odišiel, len aby upozornil, ale nijakým spôsobom neprekvapil každého, kým sa o niekoľko dní neskôr vrátil. Faragianské zmŕtvychvstanie by mohlo byť na karte.

Napriek tomu, dovoľte, aby sme na chvíľu predpokladali, že je vypnutý. O vec, ako je Sepp, je to, že s ním okolo, viete, kde ste. Viete, čo je, a môžete ho nenávidieť čistým a nekomplikovaným spôsobom. V tom je istota a pohodlie, pretože kto nemá rád trochu stavkovanie live nenávidieť každú chvíľu?Problémom je teraz neistota. Nevieme, čo a kto bude ďalej. Mohli by byť horšie? Mohli by byť lepšie? Bude to znepokojujúca šedá oblasť, niekto, kto prezentuje dobré a zlé spôsobom, ktorý znemožňuje zaujať pevný názor? Zoznam potenciálnych nástupcov je už dlhší ako Jack Warnerov zoznam [ Snip! Fiver Lawyers], s Michel Platini, princ Ali Bin al-Hussein, Luis Figo, Senes Erzik, Ted Howard, David Gill, bývalý kolega Fivera Fiica (oznamujúci jeho zámery na Facebooku, natch), Greg Dyke, Vladimir Putin, Fiver, Mike Ashley, David Letterman, Swampy eko protestujúci, George Galloway (krvavý znamená ďalšie voľby), zomrelý komik Andy Kaufman, Josiah Bartlet a David Ginola, ktorí sa pokladali za kandidátov.A kto môže povedať, či niektorý z nich bude viac chutný ako Sepp? A možno horšie, kto vie, či budeme môcť nenávidieť s takou istotou a horlivosťou, ako to robíme Sepp? Budeme skončiť, keď sa pozrieme na Sepp roky ako zlatý vek? No, pravdepodobne nie. Ale je to niečo, o čom by sme sa mali rozprávať trochu. ČISTOTA DNÍ

“Cítite to po celú dobu. Nosíš ju so sebou, nikdy ťa neopustí. Nepamätáte si ho každých 10 rokov alebo 20 rokov. Je to s vami a niekedy si o tom premýšľate. Je to súčasť teba. Finále v Bruseli bolo porazenie pre všetkých na všetkých úrovniach. Nepovažujem to za medailu víťazov akýmkoľvek spôsobom. “- Marco Tardelli otvára hneď po katastrofe v Heyselovom rozhovore s Davidom Hytnerom. Facebook Twitter Pinterest V Como, s Marco Tardelli.Fotografia: Roberto PontiFÍNOVÉ LISTY

“Vaša zmienka o sir Stanley Rous (včera Fiver) priniesla nádherné spomienky. Zúčastnil som sa štvrtého finále Anglicka v Argentíne z Majstrovstiev sveta v roku 1966 – pomerne robustná záležitosť. Argentinský kapitán Rattin (nie istý, či mal niekedy kresťanské meno) bol nakoniec poslaný po niekoľkých nízkych úderoch. Argentínsky tím potom obklopil rozhodcu a poukázal na chybu jeho spôsobov. Veci sa dostali z ruky, keď vyšli sir Stanley, aby vyriešili týchto zahraničných chuligánov. Položil ruku na pravdepodobne argentínske rameno. Majiteľ sa otočil a hodil ho. Sir Stanley okamžite ustúpil na posadené sedadlá. Vedeli sme, ako sa zaoberáme s prezidentmi Fify v tých dňoch “- Mike Rayner.

” [Snip Snip Snip Snip Snip Snip Snip Snip – fiver právnici].Tam, ísť, zachránil som vás obťažovať “- Chris Steele.” Môžem byť prvý z 1 057 chovateľov zdôrazniť, že Newcastle United by nemal zaplatiť dodatočné náklady na roaming vylúpiť Taylor a Gutiérrez Medzinárodný hovor (včerajšie písmená Fiver). Roamingové náklady vznikli ľuďom, ktorí skutočne žijú v zahraničí. Takže Newcastle United by ušetril iba peniaze, ak zaplatil účty za hráčky. A myslíme si, že niekto ako opatrný s haliermi ako Mike Ashley by urobil takýto školák chyba? Nie, ani ja. Viac, pokiaľ ste v Severnom Írsku, nepracujete. Aj keď by ste mohli chodiť “- Rhidian Williams (a 1 056 ďalších). Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jeden.Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaných, spoločenských a priateľských ľudí, ktorí by zvyčajne nesnívali, že by s vami chodili von. A nezabúdajte, že to nie je odmietnutie, ktoré vás zabíja, je to nádej. BITS AND BOBS Keď Fiver počul, že FA jasné iskry obvinili Jack Wilshere s pochybením v dôsledku pohára Arsenalu, Dúfalo, že to bolo kvôli tomu, že v ten deň sa dostal. Ale nie, je to kvôli zlému slovu, ktoré povedal o Spursoch.Pre hanbu, FA, pre hanbu. Rafa Benítez prebral ako tréner Real Madrid na úplne irelevantnú trojročnú zmluvu. “Je to emocionálny deň, ktorý sa sem vrátil do môjho domova,” zaburácel. “Mám za sebou dobrú technickú skupinu a dúfam, že všetko prebehne dobre, aby sme vyhrali tituly a tím sa hrá dobre.” Po stretnutí s predstaviteľmi FSG v centre mesta Liverpool – pravdepodobne za nepríjemné Nando alebo Niektoré také – Brendan Rodgers skončil stále v práci manažéra v Anfielde. Adam Johnson bude čeliť súdnemu procesu 24. augusta po popretie troch obvinení zo sexuálnej aktivity s dievčaťom do 16 rokov v jeho prvom vystúpení v Durhamovej korune Súd.

A záložník Swansea Leon Britton môže byť nútený pozrieť sa inde za zárobkovú prácu v prvom kole. “Nesťažujem sa, pretože sú tu aj ďalší hráči, ktorí nehrali toľko, koľko by chceli,” povedal pred tým, ako to spravil. “Ale ak sa dostanú na svoje miesto v družstve, budem sa trénovať celý týždeň a potom bežať okolo tréningu na vlastnú päsť v sobotu, a to nie je to, čo chcem v mojom veku.Povedal som manažérovi, že nemôžem robiť ďalšiu sezónu, keď nehrajujem. “Ešte stále chceme viac?” Mali sme David Squires z mimosezónnej hibernácie a on to urobil. Po ‘Sepp. Ilustračné foto: David Squires pre opatrovníka

A pripomenutie, že si môžete dostať svoje ruky na tovar Squires práve tu.

Katar, cintorín budovy Seppa Blattera. Slová: Marina Hyde.

Mo ‘Sepp: Správny žurnalistiky David Conn o tom, čo sa stane ďalej; Ako reagoval internet; A rozmanité titulné stránky z celého sveta.

Nick Miller pripomína sépia-farebné dni Romario a Ronaldo na PSV Eindhoven.

Má rozhodca kedy sa stal futbalovým manažérom ? Znalosť má odpoveď.

Caitlin Murray smeruje k Carsonovi za aktuálnu bradavicu s USA! USA!! USA!!!Hviezda Sydney Leroux.

Tu je posledný náhľad skupiny pred ženským majstrovstvom sveta: Nick Ames v skupine C.

A zaujímavý kus na komentárskom projekte, skúmanie futbalovej vizuálnej kultúry prostredníctvom fanúšikov “Vlajky.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať veľké webové stránky na veľké sociálne FaceSpace.SIGN UP FIVER

Chcete vlastnú kópiu našej voľnej čaj- Včas zasielaný e-mail (ish) priamo do priečinka doručenej pošty? Zastavila sa vaša pravidelná kópia? Kliknite sem a zaregistrujte sa.

zdroj: http://e-stavkovekancelarie.com/bet365/