Rob Howley se silně obhajoval Walesovým stylem hry po vítězství proti Francii v Cardiffu minulý měsíc byl přivítán s kritikou kritiky uvnitř země, ačkoli to znamenalo, že oni měli jejich nejlepší vítězný rekord proti Les Bleus pro 60 Years.Rhys Webb volal Wales týmu pro šest národů zápas s Anglií Read more

Howley, trenér útoku Walesu, poukázal před před návštěvou Twickenham v sobotu, že Wales měl 73% úspěch rekord v Šest národů od doby, kdy současný manažerský tým převzal koncem roku 2007 ve srovnání s 40% v předchozích osmi letech a trikrát porazil Anglii v posledních pěti zápasech, které zažily 20 let bez zisku od roku 1998.

“Naše současná plodina hráčů má schopnost vyhrát každou mezinárodní hru, do které vstupují,” řekl Howley. “Mají obrovskou touhu, postoj a sebevědomí.Je to škoda, která se někdy neodráží, pokud jde o závitníky na zadní straně a získání chvály, kterou si zaslouží. Je to zklamání a frustrující. “Očekávání za posledních osm let v rámci Warren Gatland [trenér Walesu] se zvedl. Máme to úspěch v šesti národů a my jsme zvyklí na nějakou výhru.

“Kdybychom hráli šampaňské, Barbarians rugby, nejsem si jistý, že bychom vyhrál některé z těchto her, protože Jedná se o to, že se obrany pod tlakem a hrají na vaše silné stránky.Víme, že musíme mít možnost se vyvíjet, když čelíme jako Austrálie, Nový Zéland a Jižní Afrika, ale věřím, že Anglie a Wales tlačí šest národů na vyšší úroveň. ”

Reakce po Francii – která zahrnovala návrhy, které by měli někteří trenéři nahradit – by vedlo k odhodlání prokázat kritiku špatně tím, že opustil styl, který viděl Wales v posledních čtyřech letech čtyřmi šestami v Six Nations, Howley odpověděl: Je to o důvěře vašim hráčům a systémům.Velmi 19-10 Francie: pět bodů pro rozhovor ze srážky šesti národů v Cardiffu Přečtěte si více

“Máme jedinečnou středovou kombinaci s Jamie Roberts a Jonathan Davies a Dan Biggar Má 40 čepic. Seděl jsem s těmi třemi a požádal jsem o jejich názory na obranu Anglie.Mají obrovský vliv na to, jak se připravujeme a hrajeme, a v sobotu budou chlapci, kteří se rozhodují. “Mezinárodní rugby vyžaduje přesnost pod tlakem a my jsme nebyli proti Francii, když jsme měli čísla na mimo. Naším cílem je zajistit, aby příští výkon byl lepší než ten poslední a žádný kámen nebyl opuštěn. “Wales vzpomněl poloviční Rhys Webb na jejich družstvo pro toho potenciálního rozhodčího proti Anglii. On se zotavil z úrazu kotníku, který utrpěl před Světovým pohárem, ale pravděpodobně bude na lavičce s ohledem na impozantní výkony jeho nástupce Garetha Daviese na mistrovství světa a letos. Druhý řádek Luke Charteris se zotavil z poranění kolena a jeho propad Gethin Jenkins se očekává, že v úterý bude trénovat po tom, co utrpí napětí proti Francii.