V otázce personálních změn ve slovenském fotbalovém klubu Spartak Trnava se začalo od pondělí intenzivně jednat. Po páteční abdikaci trenéra Juraje Jarábka se očekává, že přes následující reprezentační přestávku se utrasie složení budoucího realizačního týmu, informoval oficiální klubový web “andělů”.

“Branislav Mráz byl oficiálně pověřen jako hlavní kouč na zápas s MŠK Žilina, to bylo klíčové, aby se to vyřešilo. Pokud mám informace, od pondělí se budeme tématem trenéra zabývat, nyní je asi předčasné o tom cokoli říkat,” řekl pro spartak. cs PR manažer klubu Marek Ondrejka.

V pondělí se má rozhodnout o tom, zda bude post generálního manažera trnavského klubu dále zastávat Viktor Blažek, který si minulý týden vzal dovolenou. “V pondělí je čistě na jeho rozhodnutí, zda bude pokračovat, nebo ne. Pokud se rozhodne, že ano, bude pokračovat, pokud ne, klub je připraven hledat jiného nástupce,” dodal Ondrejka.

Trnava v neděli soutěžně pokřtila nový City Arena Trnava výhrou, když zdolala vicemistra ze Žiliny 2: 0 před více než trinásťtisícovou návštěvou.