Když mladík zažívá život takový, jaký by měl být, může si nyní čerstvý vzduch příležitostí a sluneční paprsky slib. Ale jak všichni víme, je tu druhá strana: mladík, který bojuje. Nemůže jít ven a na čerstvý vzduch a sluneční svit, protože ztratil svou cestu ven ze sklepa.

On potřebuje naši pomoc, potřebuje cestu, a on potřebuje pomocnou ruku. Vrátím se k tomu.

dva Jobs

Milton Wright byl dobrý člověk se dvěma velmi důležitých míst. Jeden z nich byl, že biskupa v Církvi bratrské v Kristu. Jeho další práce bylo, že za péči o své nevyléčitelně nemocné manželky a svých tří nejmladších dětí, dva chlapce a dívky. Ztráta jeho manželky ho vrazil do role a odpovědnosti jednoho z rodičů. Přesto, podle všeho, splnil obě role obdivuhodně.

Jednou Bishop Wright se vrátil domů z některých cest církevních související dát mu velmi zvědavý synové létání hračku vyrobenou z bambusu, korku a papíru. Dnes můžeme koupit lístek a jezdit na obloze na síle zvědavost Wilbur a Orville Wright.

Jako slovo se rozšířilo úspěchu bratří Wrightů při dosahování těžší než vzduch, s posádkou, poháněný a řízený let, Wilbur a Orville vrátil z dobře zúčastnili demonstrací v Evropě založit svou společnost ve svém rodném městě Dayton, Ohio. Milovali Dayton; Dayton miloval zpět. Bratři sdíleli radost z letu s těmi, které věrně podporoval je přes některé dlouhé a snaží výzvy.

One More pro cestující

Ale jedna speciální pro cestující zůstal přijmout jeho jízdu letounu: biskup Wright, Wilbur, Orville a Katharine otce. Orville vzal táta do vzduchu na zážitek, který se ukázal být jedním biskupský a pouze letu.

Po jízdě, reportéři byli nervózní požádat Orville o reakci biskupa Wrighta ke svým sedmi minut nad Hufman Prairie. Orville sdílený tím, že kromě několika vzdechy “Wow!” jediná věc, kterou slyšel jeho 82-letý otec řekl, bylo, “Higher, Orville, vyšší!”

Takže pokaždé, když nabídku, která povzbuzení a ruku zvednout mladíka, které jsou už příliš dlouho v “suterénu” chvilku pozorně naslouchat. Právě jste slyšet něco, co zní hodně podobně jako to, co řekl biskup Wright více než sto lety: