Pokud jste stejně jako já, zjistíte, že je nesmírně obtížné studovat v průměrném domě držet těchto dnech. Tam jsou prostě příliš mnoho rozptýlení. Lidé pobíhali, čištění, dělá domácí práce, sledování televize; každý rozptýlení vás postupně snižuje více od cíle se snaží dosáhnout ke studiu!

Zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit efektivní prostředí pro studium v:

1) Studie u stolu. Studium u stolu pomůže udržet si se zaměřením na studium. Ležel na pohovce nebo na posteli je pohodlné místo a může pomoci při vytváření svým myšlenkám.

2) Neseďte v místnosti s televizí chodu. Sledování televize a zároveň se snaží ke studiu je asi to nejhorší, co člověk může udělat. Devětkrát z deseti budete vítr pokoušet se studovat v reklamách a dvě až tři minuty přestávky mezi pořady prostě není dost času, aby pomohl něco umyvadlo v.

3) Hrát nějaké měkké známou hudbu na pozadí. Hudba byla výstava na pomoc při zadržování informací. Vyhnout se poslouchá hudbu se silným lyrickým obsahem nebo hudbu, kterou opravdu nevím, jak budete prostě skončit rozptylovat sami.

4) Pryč od ostatních lidí, pokud i oni studují. Je to ve vašem nejlepším zájmu, aby se zabránilo ostatním, když se snaží studovat. Visí ven s někým při studiu, nebo dělat domácí úkoly obvykle vede ke zbytečnému konverzace na nesouvisejících tématech. Máte-li naprosto nutné, jděte na samotě jako knihovna, ale oni obvykle mají spoustu stolů a jsou velmi přísné o hluku a rozptýlení.

Pokud budete postupovat podle těchto tipů byste měli být schopni ušetřit nějaký čas ve studiu oddělení. Dívám se na to takhle bych raději strávit jednu hodinu pevné soustředěného času studiem rozptýlení zdarma, pak stráví 4 hodiny a dostat jen mít průměrnou dobu studia.