West Ham, pohroma nejuznávanějších národů, se znovu dokázala, že se nově povýšili, když padli na první porážku sezony proti týmu, který byl v první polovině lepší než oni, poté, co Slaven Bilic udělal v tomto intervalu dvě střídání, ještě lepší v druhém. Odion Ighalo, muž Watford byl připraven k prodeji v létě, ale kdo nyní buď skóroval nebo vytvořil každý jejich poslední devět gólu, uzavřel osud strašně zklamání strany Hammers a nyní má 23 gólů v 29 ligových hrách tento kalendářní rok.Quique Sánchez Flores nevylučuje Watford pohybovat se na Emmanuel Adebayor Přečtěte si více

On byl také předmět extrémně tvrdé a mimořádně pozdní výzvy Jamese Collinsa s šesti minutami zbývajícího normálního času, v důsledku čehož návštěvníci skončili zápas s 10 muži. “” Nemůžu mít žádné stížnosti, “řekl Bilic z rozhodnutí Keita Strouda ukázat červenou kartu. “Mám více stížností na to, jak jsme hráli a jak jsme jim pomohli, s největším respektem k nim,” řekl. “Mají dobrý tým, ale dávali jsme jim ruku.Pomohli jsme jim. V Premier League můžete přijít o hry, samozřejmě můžete, ale můžete porazit porážky, pokud váš tým dá všechno.Dnes to neudělali. “West Ham získal co nejvíce bodů ze svých zápasů proti Arsenalu, Manchesteru, Liverpoolu a Chelsea – a oni zůstávají zdravými pátými v tabulce – ale mají také jeden možná devět proti Bournemouthu, Norwichovi a nyní Watfordu, kteří se připojili k jejich soupeřům v top 10 jako výsledek jejich nejlepších výkonů v sezóně a druhé po sobě jdoucích dvou vítězství. Bylo to pouze s mírnou nadhodnocení že Quique Sánchez Flores prohlásil, že je to “zápas, který jsme řídili celou dobu”. Watford byl ideálním místem pro neorganizovaný fanoušek s pozdním příchodem, Ighalovým 39. minutovým otvírákem – jeden pro pochybné cíle panel, který možná vyskočil z paty obránce – byl první gól v první polovině hry.Ti, kteří se trochu zpomalili, aby se znovu dostali na své sedadla, ztratili jen málo, ačkoli možná neviděli Dmitriho Payeta, zpočátku umístěného na levé, ale často roamingové ploše, pirouetting balletically přes jeho značku ve čtvrté minutě před natáčením tamame.

Andy Carroll vedl útok West Ham na jeho první ligové zahájení sezóny, ale přesto, že poslal volej široký od Payet je lahodný druhá polovina odštěpený kříž byl více vlivný v jeho vlastním pokutovém území než jeho soupeři ‘. V 10. min. Hlavičce Nathana Akého z rohu byl odklon od branky Adriána, jen po několika výkyvech a úlevách, na Troy Deeney, jehož výstřel zasáhl Carroll nejprve v hlavě a pak ruku, což vedlo k hlučnému, ale neúspěšnému trestní odvolání.

Carrolova roli v otvírači Watforda byla ponižující nešťastná.Ben Watson, jehož set-kus dodávka byla hrozba skrz celek, šplouchal ve volném kopu, a když to padlo k zemi útočník se otočil jeho levá noha na míč, úplně – a možná záměrně – chybí to dříve, stále v držení , otočil se zády, aby se hral a zastavil. Aké to však neudělalo, když si míč vyskočil z prstů a posunul ho přes branku, kde byl přeskočen přes kombinaci Ighalo a Aaron Cresswell. Ačkoli Watfordova nejlepší šance z první poloviny přišly ze setu kusy, alespoň měly některé. Bilic byl pravděpodobně nucen k nějaké změně v přestávce, ale příchod Mauro Zárate a Enner Valencia vyvolal 10 minut úplné nadvlády domácím týmem a další gól. Deeneyho průchod našel Ikechi Anya zprava doleva do pokutového území.V rovnováze byl skotský křídelní průsmyk směrem k Ighalo slabý a James Tomkins by se s ním měl vypořádat. Namísto toho ho nechal běžet mezi nohama a nigerijský řízený před tím, než vrhnul míč do horního rohu. O minutu později byl Ighalo poslán jasně jen pro Adriána, aby zachránil jeho výstřel a minuta poté, co Deeney se rozzářila baru, když daný čas a prostor na okraji oblasti. Říkat, že West Ham byl během tohoto období šamblický, by znamenalo, že by se koncept beznadějné dezorganizace stal špatnou službou. Zlepšili se poté – bylo by těžké ne – ale jejich nejlepší šance jim byla nadána Craig Cathcartův slepý průchod byl zadržen Valencií, jehož výstřel havaroval proti postu před Carrollem, poněkud souhrnem jeho odpoledne, nedokázal ovládat odskok.