W latach dwudziestych, jednego z wielkich nadziei futbolu Czeskiej. Ona również przeszedł reprezentacyjne pozycje od siedemnastu do dziewiętnastu. Teraz James Jankto zbiera cenne doświadczenie w Półwyspu Apenińskiego. W sobotę, że świeciły w drugiej lidze Ascoli Jersey, który jest wypożyczony z Udine.


Wychowanek Slavia Praga w swoim pierwszym sezonie w Serie B na pewno stracił. W 27 meczach do tej pory strzelił pięć bramek na boisku Perugia pewnością przeżywał swój najbardziej Expekt udany mecz. Po pierwsze, pod koniec pierwszej połowy, zdobył główną bramkowej Ascoli, użył niewłaściwego nożnej pozycja bramkarza krajowych i dokładnie oczyścić z woleja piłkę w samo okienko bramki.
Włoski komentatorzy wspaniałe podkochuje przywry, natychmiast Expekt (expekt-rejestracja konta) przypomniał sobie podobny kawałek Dejan Stanković. Pomocnik Interu Mediolan pięć lat temu w Lidze Mistrzów pokonał wczesny dalekiego zasięgu byłego bramkarza Schalke 04 Manuel Neuer i strzelił piękną bramkę od dłuższego czasu włoskiego przedstawiciela w prestiżowych rozgrywkach klubowych.
Czeska młodzik Jankto jeszcze podobnych meczach tylko pomarzyć. Na boisku Perugii, jednak był najlepszym graczem Ascoli wygra 2: 0 asyst miał również przyczyniły się do drugiej bramki Addaeho.