Raphaël Varane, ponieważ jego przybycie sporządził ważnych graczy Realu Madryt, który obecnie ma umowę na kolejne cztery lata. Nie będzie wtedy oprzeć, choć w swoim aktualnym miejscu pracy wszedł w nową karierę …

Francuska reprezentacja udał się do królewskiego wielkim klubie na dłużej niż pięć lat temu z Racing Lens, a następnie stał się jednym z najważniejszych artykułów “Biały balet”.

Łączna Varane dla całej hiszpańskiej konkurencji zagrał ponad 150 meczów, a ponadto w jego 23 lat stanowią 33 meczów dla Francji, gdzie obecnie dostał taśmę.

Obiecująca środkowy obrońca był w ciągu ostatnich miesięcy najlepsze kursy na ligę hiszpańską związanych z transferem do Premier League, ale teraz sam powiedział, że Real Madryt po cichu wycofał. “Chciałbym, aby zawrzeć z Real Madrid czynnej kariery”, powiedział Varane. “Czuję się bardzo dobrze w Madrycie, w tej chwili nie mam na myśli, aby zmienić sferę działalności. Ale bardzo trudno jest przewidzieć, co przyniesie przyszłość”, zdaje sobie sprawę, obrońca.