No, ve skutečnosti se to ještě nestalo, Liverpool právě řekl, že se to stalo. Nebo se to stane. Nebo se stane, když bude firma Firmino vyzkoušena a povyčena něčím chladným a kovovým a dokončila svou medicínu. Takže teď vás pozastavíme, abyste získali neuvěřitelně vynaložený poplatek (asi 29 milionů liber, pokud se domníváte, že jsou nositelé vědomí) pro hráče, o kterém jste dosud před třemi týdny neslyšeli, pokud nejste jedním z nich Dorks, který sleduje fotbal mimo Super Duper Mega Sky Bantz S Jamieho a Jamieho Thierry neděle. Cool.

Zde je více toho, co by se mohlo nazvat věc.Poté, co Milán nechal své kalhoty vystřelit ke svým kotníkům sousedy Inter přes Geoffrey Kondogbia, vypadá to, že se znovu ocitli, tentokrát Atlético Madrid pro útočníka Jackson Martínez, s kolumbijskou přechodem z Porto, podle Jeho agent, který se omluvil s filozofickým myšlením, že “nemůžete být na dvou místech najednou.” Samozřejmě, že se to stalo jako záchvěv pro Arsenal, a to navzdory malému názoru, že se někdy opravdu velmi zajímali o Martíneze, Útočník kteréhokoliv pruhu.

Každopádně zpět do ephemery a podle šepotu ve Španělsku má Manchester United dalšího nápadníka pro své protivné křídlo Ángel Di Maríu, koupené v loňském roce za velkou cenu, ale nyní zdánlivě na cestě z Anglie pytel.A ten pytel má na sobě malou značku, vysílající adresu, která čte “FC Barcelona, ​​Camp Nou, Camp Nou Mews, Barcelonská ulice, Barceloně, Španělsko Cataluyna.” Žádný poštovní směrovací číslo však nemusí být trochu.

Mezitím se vyslanci z Chelsea a Stokeu setkali na misce s čipy u Daventryho harvesteru (hádáme – je to zhruba stejný rozdíl mezi Londýnem a Stokem a dělají skvělou mísu čipů). Diskutovat o převodu Asmir Begovic a slavnostní letectví sestoupilo z řízení. Pro stranu z Pottery právě podali své požadavky, pozastavily a přijaly vážný tón, než řekli něco jako: “Nyní, pokud mají pokračovat tyto rozhovory, musíme jasně vysvětlit, co chceme.Stejně jako 8 milionů liber, musíme trvat na tom, že do obchodu zaplatíte i Victora Mosesa. “Na které se pravděpodobně snažili Chelsea úředníci neusmrtit úsměv, prudce přikývli, podívali se na sebe Jako Seth Johnson a jeho agent, když se setkali s Peterem Ridsdalem *, nasávali zuby, krátce udělali hluk o těch tvrdých podmínkách, než konečně přiznali: “Jsme si jisti, že něco dokážeme vyřešit.” Byla by tato cena příliš strmá Chelsea, Stoke mají zájem o Yevhena Konoplyanku, aby zaplnili jeden z jejich křídlových slotů. Steve McClaren má sotva čas na umístění zastřešujícího stojanu u Newcastle, než si vyškrtne šek, Neomylné slovo na ulici, on bude čmáraný velký tlustý jeden, ve výši £ 14m, pro QPR Charlie Austin.Zda Austin sám bude chtít vyměnit jeden cínový úložiště za jiný, je úplně jiná otázka. Jinde na severovýchodě, Sunderland vynaloží 11 milionů liber na Georginio Wijnaldum, což je myšlenka nejvíce depresivní pro všechny PSV nebo skutečně holandské fanoušky; Můžete si vzít, když Manchester United dokáže příliš mnoho remízy pro Memphis Depay, ale když Sunderland vyrazí s vaší nejlepšími hráči…eesh.Mackemové však neměli takové štěstí s nabídkou ve výši 5 milionů liber pro Stewarta Downinga, který odmítl West Ham, který na Marseilleho Dimitri Payetu odmítl 12 milionů liber a řekl Andymu Carrollovi, že není nikde, potenciálně Ve tvaru truchlící země píseň. Je to rozhodný den pro Mo Salah, který bude Chelsea řešit o svých záměrech k nim v určitém okamžiku v následujících 24 hodinách, takže stojí za lůžky pro tenhle, Zatímco bývalý Blue Demba Ba se otočí nosem na vyhlídku mega mince s Shanghai Shenhua ve prospěch přesunu do West Bromu, který je takovým druhem klubu / hráčského kombo, který dělá tolik smyslu, že musíte rychle přitáhnout k Wikipedii Že se to ještě nestalo.

Konečně, když skončíme s velkým bouřlivým třeskem, říká tady, že Watford chce Paulinho ze Spursu.BANG!

* Ano, víme, že je to apokryfní. Zastavte zničení všeho.